Neler Yeni

Sistem karşılaştırması ve 15k sistem önerisi

Vasco_Sir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vasco Sir
Selamlar 15-20k arasında bir bütçem var. Bu bütçeye monitör de dahil.

Vasco_Sir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vasco Sir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam elim ayağıma dolaştı bir anda paylaşmışım konuyu

İki sisteme de sitedeki en ucuz monitörü eklediğimde
ilk sistem: 16.753TL
ikinci sistem: 20.211 TL oluyor.
Bu sistemler mantıklı mı ve almışken 20k olanı mı yoksa 16k olanı mı tavsiye edersiniz bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Gurkan
Hocam elim ayağıma dolaştı bir anda paylaşmışım konuyu

İki sisteme de sitedeki en ucuz monitörü eklediğimde
ilk sistem: 16.753TL
ikinci sistem: 20.211 TL oluyor.
Bu sistemler mantıklı mı ve almışken 20k olanı mı yoksa 16k olanı mı tavsiye edersiniz bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
asla alınmayacak sıstem ıkıncı el toplamanızı onerıırım

Bünyamina

80+ Gold
Bu ikisini bütçen yeterse alabilirsin. Tam karşılayamazsan daha uygun monitör alırsın.

Vasco_Sir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Vasco Sir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ikisini bütçen yeterse alabilirsin. Tam karşılayamazsan daha uygun monitör alırsın.
Hocam günümü güneş gibi aydınlattınız teşekkür ederim. Bilgisayar konusunda pek bir bilgim yok, birkaç soru soracağım:
1-Bu bilgisayar ile RDR2 oynayabilir miyim? (benim için en üst nokta)
2-Şu anki dizüstü bilgisayarımda i5 - 1035G1 işlemcisi var. Her bilgisayarı açtığımda throttlestop kullanıyorum yoksa 30 dakika sonra bilgisayar kendi kendine kasmaya başlıyor. Bu bilgisayarda bu gibi sorunlarla karşılaşmam değil mi?
4-Gün boyu bilgisayar ile vakit geçiriyorum ve işlerimi de bilgisayar ile gerçekleştiriyorum. Çok fazla sekme, program vs açtığımda yavaşlamalar oluyor bu da işimi zorlaştırıyor. Belki de ram'e yük bindiriyorum. Bu gibi sorunlar yaşar mıyım güçlü müdür?
Sorularım saçma veya gereksiz olmuş olabilir, cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

Bünyamina

80+ Gold
Hocam günümü güneş gibi aydınlattınız teşekkür ederim. Bilgisayar konusunda pek bir bilgim yok, birkaç soru soracağım:
1-Bu bilgisayar ile RDR2 oynayabilir miyim? (benim için en üst nokta)
2-Şu anki dizüstü bilgisayarımda i5 - 1035G1 işlemcisi var. Her bilgisayarı açtığımda throttlestop kullanıyorum yoksa 30 dakika sonra bilgisayar kendi kendine kasmaya başlıyor. Bu bilgisayarda bu gibi sorunlarla karşılaşmam değil mi?
4-Gün boyu bilgisayar ile vakit geçiriyorum ve işlerimi de bilgisayar ile gerçekleştiriyorum. Çok fazla sekme, program vs açtığımda yavaşlamalar oluyor bu da işimi zorlaştırıyor. Belki de ram'e yük bindiriyorum. Bu gibi sorunlar yaşar mıyım güçlü müdür?
Sorularım saçma veya gereksiz olmuş olabilir, cevabınızı bekliyorum teşekkürler.
On numara bir şekilde rdr2 oynayabilirsin. Herhangi bir donma kasma olmaz sistemde.
i312100f 6600 test videolarına da bakabilirsin.

Top Bottom