Neler Yeni

Sistem Kendi performansını vermiyor lütfen yardım

Hzsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Salih Kartal
Arkadaşlar selamlar. Bir iki hafta önce kendime hazır bi sistem aldım.
Rx7800XT 16gb
Ryzen5 7500f
32gb ddr5 5600mhz
Aldığımdan beri sorunsuz kullandığım sistemde (veya ben öyle sanıyorum) az önce bir sorun fark ettim. Normalde 40gb boş olması gerekeb C diskim bi anda 0 bayt olarak full dolu gözüküyordu. Kapatıp açtım bu kez 5 gb boş gözükmeye başladı fakat yenile yaptıkça depolama azalıyordu. Biraz oyun silip temizlik yaptım ve Sabah ultra ayarlarda 140 130FPSleri gördüğüm avatar oyununda bu kez 70 80 arası geziyordum. Ve oyunu oynarken sürekli oyunun kurulu bile olmadığı d diskinden depolama azalıyordu. Biraz uzun oldu ama büyük hevesle aldığım sistemim 2.haftadan bunları yaşatmaya başladı problem ne olabilir sizce yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Hasan Berk
Hocam kesin çözüm format atabilirsiniz ki benim tavsiyem de budur. Alternatif olarak İnternetden c diskinin orijinal dosyalarında kendi c diskşnizi karşılaştırın, yabancı bir dosya varsa virüs olabilir.

Hzsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Salih Kartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kesin çözüm format atabilirsiniz ki benim tavsiyem de budur. Alternatif olarak İnternetden c diskinin orijinal dosyalarında kendi c diskşnizi karşılaştırın, yabancı bir dosya varsa virüs olabilir.
Deli olucam hocam ya. Hadi depolamayı geçtim oyunlarda bile fps kaybı var. Fsr3 açıp kapıyorum denemek için oyunda fps farkı olmuyor bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Hasan Berk
Hocam crack program indirdiniz mi hiç? Görev yöneticisinden arka planda çalışanları ss atar mısın. Büyük ihtimalle virüstür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,773
Üyeler
147,941
Son üye
erensahin3370
Top Bottom