Neler Yeni

Çözüldü✓ Sistem kendiğinden reset atıyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
buyur hacım, bak şimdi hiç yapmadı da he :d camını kapatıp diksem yine yapar anasını ya .d kafayı yicem
Düşündüğüm gibi BIOS ayarları kurcalanmış. Exit menüsüne tıklayıp Load Default Settings yapıp ardından Save and Exit yap hocam. Ondan sonra BIOS'a girip tekrardan bu sayfaya gelip Ai Overclock Tuner yazan yeri D.O.C.P olarak ayarla başka hiçbir ayara dokunmadan F10 ile kaydedip çık.

• Beğen
Reaksiyonlar: Just
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Celal Türkeş
Düşündüğüm gibi BIOS ayarları kurcalanmış. Exit menüsüne tıklayıp Load Default Settings yapıp ardından Save and Exit yap hocam. Ondan sonra BIOS'a girip tekrardan bu sayfaya gelip Ai Overclock Tuner yazan yeri D.O.C.P olarak ayarla başka hiçbir ayara dokunmadan F10 ile kaydedagacım
hocam bunları yaptım, bilgisayarı camı vs kapatıp düzelttiğimde yeniden yaptı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Celal Türkeş
Vida ile sabitlemedin mi hocam?
sabitli hocam da, asıl sabitleme vidası çıkmadı içiden bende kasadaki parmak vida ile sabitledim, kafam iyice allak bullak oldu 1.5 gün hiçbir sorun yoktu. Teslim aldığım günde de geçti

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
sabitli hocam da, asıl sabitleme vidası çıkmadı içiden bende kasadaki parmak vida ile sabitledim, kafam iyice allak bullak oldu 1.5 gün hiçbir sorun yoktu. Teslim aldığım günde de geçti
Anakart kutusunun içine bir bak hocam orada olabilir. Ekran kartını çıkarıp tekrardan takmayı dene hocam. Aklıma şuan başka bir şey gelmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Celal Türkeş
Anakart kutusunun içine bir bak hocam orada olabilir. Ekran kartını çıkarıp tekrardan takmayı dene hocam. Aklıma şuan başka bir şey gelmiyor.
Sağolasın agacım yine de teşekkür ederim, hayırlı geceler iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Celal Türkeş
EKLEME: SORUN DEVAM EDİYOR SEBEBİNİ HALA BULAMADIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Celal Türkeş
Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu ?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,197
İsim
Emre Zengin
Sağolasın agacım yine de teşekkür ederim, hayırlı geceler iyi forumlar
Sürücüyü bir de bu yolla kaldırıp kur hocam:
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/grap...d-radeon-rx-6600-series/amd-radeon-rx-6650-xt 23.3.1 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 23.3.1 sürümünü kurun ve sistemi yeniden başlatın. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
3) Masaüstü geldikten sonra Radeon Software'a girip oradan kullanıcı profilini Standart olarak seçin ve başka ayara dokunmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Celal Türkeş
Sürücüyü bir de bu yolla kaldırıp kur hocam:
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/grap...d-radeon-rx-6600-series/amd-radeon-rx-6650-xt 23.3.1 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 23.3.1 sürümünü kurun ve sistemi yeniden başlatın. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)
3) Masaüstü geldikten sonra Radeon Software'a girip oradan kullanıcı profilini Standart olarak seçin ve başka ayara dokunmayın.
Aldığım yerle görüştüm, geri yollayın bakalım dediler. 0 ürün çok kurcalamak istemedim açıkcası çok teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,663
Üyeler
141,739
Son üye
YunusEmre54
Top Bottom