Neler Yeni

Sistem konusunda bilgili kişilere ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Cin
Merhaba arkadaşlar iki arada bir derede kaldım 4.5 k bütçem mevcut sistem toplamak istiyorum apu mu ekran kartlı mı sıfır mı ikinci el mi napayım ne öneriyorsunuz?
Apu toplayıp stok olunca ekran kartı alabilirim ilerde. çevre birimler(monitör, klavye, kulaklık, mouse) konusunda tavsiyesi olan link bırakabilir
4.5k sistem için çevre birimlere ayrı bütçe ayırıcam

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar iki arada bir derede kaldım 4.5 k bütçem mevcut sistem toplamak istiyorum apu mu ekran kartlı mı sıfır mı ikinci el mi napayım ne öneriyorsunuz?
Apu toplayıp stok olunca ekran kartı alabilirim ilerde. çevre birimler(monitör, klavye, kulaklık, mouse) konusunda tavsiyesi olan link bırakabilir
Bilgili deyince geldim şaka şaka. Bence bu piyasada apu almanız daha mantıklı olur ileride hangi ekran kartını takmak istediğinize de bağlı ona göre işlemcinizi seçersiniz. Hangi ekran kartını takmak istiyorsunuz ileride ?

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Apu toplayıp ileride ekran kartı almak şuan en mantıklısı çünkü şuan ekran kartları gereksiz pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Cin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgili deyince geldim şaka şaka. Bence bu piyasada apu almanız daha mantıklı olur ileride hangi ekran kartını takmak istediğinize de bağlı ona göre işlemcinizi seçersiniz. Hangi ekran kartını takmak istiyorsunuz ileride ?
Benim oynadığım Bi mobil oyunum var ilerde de öyle mükemmel Bi ekran kartına gerek yok ne iyi ne kötü ortalama Bi ekran kartı takarım hangisini takmalıyım sence?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apu toplayıp ileride ekran kartı almak şuan en mantıklısı çünkü şuan ekran kartları gereksiz pahalı
Tavsiyeniz varsa bekliyorum sistemi toplar mısınız benim için

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Şöyle yapın bence;
Bütün sistemi nasıl alacaksanız öyle alın.
Ekran kartını idarelik 2.elden düşük bir şey ile idare edin. Sonradan satıp alırsınız normalde alacağınızı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gt 1030 falan alsanız daha iyi olur bence

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
4.5k monitör hariç değil mi ? R5 3600 işlemci / 2x8 3200 ram/ 256gb ssd/ b450 anakart/ 800TL civarı psu dahil kasa/ 700 TL rx550 ya da gt1030 ekran kartı. İndirim kovalarsanız 4.5dan ucuza bile denkgetirebilirsiniz. İlerde ekran kartını 500e satıp isteidğiniz ekran kartını takarsınız. Rx550 ile bile apudan daha performanslı olur. Bazı parçaları ikinci elden de bakabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,483
Üyeler
150,491
Son üye
merotx
Top Bottom