Neler Yeni

Sistem önerebilir misiniz??

Ömerchdr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer
Bütçe
25000
Biliyorum isteklerim karsisinda fiyat zor ama 25 bin tl yi geçmez jse çok iyi olur
Oynayacağım oyunlar
Cs2 full hd low
Valorant full hd low
Ets2 2k yüksek-orta
Asseto corsa(content manager csp+ac aura yada pure grafik modu ile)2k yüksek-orta
Dyıng light 2 2k yüksek-orta(dlls ve rtx olur olmaz fark etmez)
Bunun disinda çokta oynadığım bir oyun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biliyorum isteklerim karsisinda fiyat zor ama 25 bin tl yi geçmez jse çok iyi olur
Oynayacağım oyunlar
Cs2 full hd low
Valorant full hd low
Ets2 2k yüksek-orta
Asseto corsa(content manager csp+ac aura yada pure grafik modu ile)2k yüksek-orta
Belirtmeye cokta gerek yok gibi ama yinede yazayım fps oyunları haliyse 200 ün altına inmesin hikayeli yada yaris oyunlarıda 60 ın altına inmesin yeter

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah
1719171511746.png

istediğiniz bütün özellikleri sunuyor sanırım

suatxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Ocak
Oynayacağım oyunlar
Cs2 full hd low
Valorant full hd low
Ets2 2k yüksek-orta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belirtmeye cokta gerek yok gibi ama yinede yazayım fps oyunları haliyse 200 ün altına inmesin hikayeli yada yaris oyunlarıda 60 ın altına inmesin yeter
Selamlar dostum!:peepokalp:Hikayeli olan oyunlarda emin ol hemen hemen hiç bir bilgisayar 60 FPS'nin altını görmez benim GT730 bile GTA 5 gibi kaliteli bir oyunda en düşük kalitede 60 Fps sabit.Eğer ki toplama bilgisayar arıyorsan İtopya gibi sitelere bakıp (Anakartınındır,ekran kartınındır,işlemcisinindir..) iyi olup olmadığını araştır.Eğer iyiyse ve bütçen yetiyorsa tek yapman gereken şey alman olacak.:kedi:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah
Selamlar dostum!:peepokalp:Hikayeli olan oyunlarda emin ol hemen hemen hiç bir bilgisayar 60 FPS'nin altını görmez benim GT730 bile GTA 5 gibi kaliteli bir oyunda en düşük kalitede 60 Fps sabit.Eğer ki toplama bilgisayar arıyorsan İtopya gibi sitelere bakıp (Anakartınındır,ekran kartınındır,işlemcisinindir..) iyi olup olmadığını araştır.Eğer iyiyse ve bütçen yetiyorsa tek yapman gereken şey alman olacak.:kedi:
dostum gt730 ile god of wara girersen adıyaman tütünü içmiş inşaatçı dayılara döner kart o işler senin dediğin kadar kolay işlemiyor

Top Bottom