Neler Yeni

Sistem Topladım Fakat Parçalar birbiriyle uyumlu mu?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Hasan
Fiyatlarını da yaz kaça aldıysan.

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alihan Şencan
Keşke 7500f a620 kombosu yapsaydın.

sncnalhn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Alihan Şencan

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,457
İsim
Fatih
7700xt hb de 13-14k değil mi ya?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Hasan
Parçalar uyumlu bir sorun yok ama ekran kartını daha ucuza alabilirdin. Hatta bir 7800xt bile bulabilirdin.
PSU ve SSD pahalı almışsın. Onlardan 1500 TL kadar kısabilirdin aynı yada daha kaliteli ürünlerle.
Anakart da o paraya b450 yerine b550 alabilirdin.

Uyum konusunda bir sorun yok. Çalışır ama en azında QHD yani 2k monitör al yoksa darboğaz yaşama oranın yüksek olur.

Afros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Talha İnan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçalar uyumlu bir sorun yok ama ekran kartını daha ucuza alabilirdin. Hatta bir 7800xt bile bulabilirdin.
PSU ve SSD pahalı almışsın. Onlardan 1500 TL kadar kısabilirdin aynı yada daha kaliteli ürünlerle.
Anakart da o paraya b450 yerine b550 alabilirdin.

Uyum konusunda bir sorun yok. Çalışır ama en azında QHD yani 2k monitör al yoksa darboğaz yaşama oranın yüksek olur.
1080p monitor olmazmi hocam

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113