Neler Yeni

Sistem toplama hakkında

diborgias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Erdem Sarıkaya
Bütçe
35000
5.nesilden sonrasına dair hiç bilgim yok bu yüzden üstadlarım olarak sizlere danışmak istiyorum. Kendi beklentilerimi aşağıda sıralayacağım bunlar doğrultusunda güzel bir sistem toplamak istiyorum.
  1. Sistemde yoğun olarak oyun oynayacağım. 1080p oyunculuk olacak.
  2. İleriye dönük upgrade yapabileceğim bir sistem düşünüyorum.(Ekran kartı hariç son seviye sonradan ekran kartını upgrade fikrim var)
  3. Upgrade odaklı olduğum parçalar konusunda çok kararsızım aynı şekilde ddr5 konusuda var bu konuda sizlerden fikir bekliyorum.
  4. Sistemin ana bileşenlerini kesinlikle 0 alma taraftarıyım, anladığım kadarıyla hazır sistemler kesinlikle tek tek toplamaktan daha uyguna geliyor.
  5. Amd-nvidia konusunda da kararsızım tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim. 7700 xt 7800xt testleri falan çok güzel görünüyor ama uzun vadede nvidia tercih etmeyi düşünüyorum.
Ekstra Not: 7500f + 4060ti odaklı bir sistem düşünüyordum akşam vatan stoğu biten kasayı tekrar yenileyecekmiş, o sistemi önerir misiniz? ? Yoksa 5gün sürecek olan kampanyada 4070 veya 4070super beklenmeli mi ?
Şimdiden çok teşekkürler yorum belirten herkese. Saygılar üstadlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,809
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom