Neler Yeni

Sistem toplarken ekosistem yapmak gerekli mi?

Ekosistem yapmak sizce gerekli bir şey mi? Yoksa sadece görsellik mi? Ben mesela bilgisayarı çok iyi kullanırım ama Bios güncellemekten falan anlamam ve bilgisayarcıma yaptırırım. Bütün bileşenler kurulduktan sonra bana sadece arada ekran kartı sürümünü güncellemek kalıyor ara sıra. Ekosistem olsa ekstra ne faydası olacak ki?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Ekosistem yapmak sizce gerekli bir şey mi? Yoksa sadece görsellik mi? Ben mesela bilgisayarı çok iyi kullanırım ama Bios güncellemekten falan anlamam ve bilgisayarcıma yaptırırım. Bütün bileşenler kurulduktan sonra bana sadece arada ekran kartı sürümünü güncellemek kalıyor ara sıra. Ekosistem olsa ekstra ne faydası olacak ki?
Ekosistem yapmana gerek yok. Tek faydası ARGB falan kullanırken tek yazılım üstünden tüm parçaların yönetilebilirliği.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,247
İsim
Mehmet Aslan
çokta önemli değil bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,937
Üyeler
150,010
Son üye
SloP
Top Bottom