Neler Yeni

Çözüldü✓ sistem yükseltme önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
sistem imzada yazılı ram ve gpu yükselticem ddr4için para yok sizce rx570 ve 8gb ram aldam şu oyunları açarmı?
grafik ve çözünürlük farketmez 480p olmasın yeter
PUBG(steam)
cs2
valorant
minecraft

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Cahit Emin
CS2 açılmaz büyük ihtimalle ama PUBG küçüi bı ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mc ve valo çalışır

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS2 açılmaz büyük ihtimalle ama PUBG küçüi bı ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mc ve valo çalışır
ne anlatıyon lan? PUBG daha ağır oyun git allah aşkına başkası gelsin kimse gelmesede olur şuanki hali bile açıyo cs2 ben bilmiyom diye konu açtım bendende cahilleri varmış mutlu oldum şuan

Arda_213

80+
sistem imzada yazılı ram ve gpu yükselticem ddr4için para yok sizce rx570 ve 8gb ram aldam şu oyunları açarmı?
grafik ve çözünürlük farketmez 480p olmasın yeter
PUBG(steam)
cs2
valorant
minecraft
kanka ekran kartı kötü değil işlemcini bilmiyorum düşük ayarlarda PUBG de iyi tatmin edecek değerler alırsın diğer oyunlar zaten daha düşük sistem gereksimi gerektiriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
kanka ekran kartı kötü değil işlemcini bilmiyorum düşük ayarlarda PUBG de iyi tatmin edecek değerler alırsın diğer oyunlar zaten daha düşük sistem gereksimi gerektiriyor.
beklediğim cevap buydu internette çok video baktım 60-70fps veriyodu pubgde teşekkürler üstteki adamın yazdığına hiç bakma

şuanki hali bile açıyo cs2 tabii sadece anaekrana gelebiliyo ama upgrade sonrası bile açmaz diyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Cahit Emin
ne anlatıyon lan? PUBG daha ağır oyun git allah aşkına başkası gelsin kimse gelmesede olur şuanki hali bile açıyo cs2 ben bilmiyom diye konu açtım bendende cahilleri varmış mutlu oldum şuan
Düzgün konuş bendede rx 570 Ve 8gb ram var CS açılmıyo PUBG açılıyo sallama

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
Düzgün konuş bendede rx 570 Ve 8gb ram var CS açılmıyo PUBG açılıyo sallama
aynen aynennnnn

işlemcin ne? p4

youtubdaki videolar yalan ztn bukadar insanın dedikleri yalan ztn seninki doğru tamam inandım ben şahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
Senin ki neden açıyor bilmem ama benimki açmıyor tabi 3 ay mining yaptım ondanda olabilir
benimki şuanki çöp haliyle bile açıyo 30fps anaekranda oyuna giremiyo çöküyo ama açıyo 4gb ramle açıyo

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Öncelikle üslubuna dikkat et burası kıraathane değil.
Çözünürlük farketmezse eğer 720p için rx570 fazlasıyla yeter.1.5k civarında satılıyor. 1080p için bile yeter ancak işlemci önemli. İmza falan bilmiyorum ama sistemin ddr3'tür muhtemelen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
Öncelikle üslubuna dikkat et burası kıraathane değil.
Çözünürlük farketmezse eğer 720p için rx570 fazlasıyla yeter.1.5k civarında satılıyor. 1080p için bile yeter ancak işlemci önemli. İmza falan bilmiyorum ama sistemin ddr3'tür muhtemelen.
fx6100 işlemci internette çok video var ama fx6300ile 60fps hemen hemen veriyo 1080p orta grafikte

Top Bottom