Neler Yeni

Sistem yükseltme önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüseyin Görkem Tunç
Merhaba,

Geçen sene pek bilmeden almış olduğum sistemimi yetersiz bulduğumdan değiştirmeye karar vermiştim (Parçalar aşağıda). Ancak piyasa durumları yüzünden elimdekini satıp yeni sistem almak çok mantıklı gelmedi. Kasa, anakart ve depolamadan yana problemim bulunmamakta (Adata marka ssdler ne kadar kötü olsa da:(). Planlarım arasında sırasıyla; RAM, işlemci ve ekran kartı değişimi bulunuyor.
Sizce ne yapmam gerekiyor? Başta düşündüğüm gibi sistemi satıp yeni bir sistem mi almalıyım? Yoksa halihazırda bulunan sistemimi yükseltmeli miyim? Yükseltmemi tavsiye ederseniz hangi parçaları önerirsiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Ek Açıklama 2020-07-04 180010.png

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Can Öztürk
Sistemini kullandığın için 1 sene satsan aldığın fiyattan ucuz olur satmak mantıklı değil 570 al darboğaz olur ama yetinirsin sonra yukseltirsin diger parçaları

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüseyin Görkem Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemini kullandığın için 1 sene satsan aldığın fiyattan ucuz olur satmak mantıklı değil 570 al darboğaz olur ama yetinirsin sonra yukseltirsin diger parçaları
Zaten sistemimde RX 570 bulunuyor. Dediğim gibi işlemci, ram ve ekran kartı yükseltmek istiyorum. Bunlara bir önerin var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüseyin Görkem Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görmemişim ve bütçede belirtmemissin oyuzden x570 r9 3900x ve 64 gb 4000 mhz cl10 RAM
Bütçe belirtmek istemedim çünkü parçaları aynı anda alamayacağım. Ancak öğrenci olduğum için de çok üst seviye ürünlere yönelemem.

Top Bottom