Neler Yeni

Yardım Sistemim için soğutucu

guney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Güney
Öncelikle herkese merhaba ve yeni forumumuz hayırlı olsun,
Ben donanımarşivi.com tavsiyesi ile Uber sistemini toplamıştım ama ekran kartım ve işlemcim bazı yüksek güç isteyen oyunlarda 80 dereceyi buluyordu. Bu durum ekran kartı için biraz normal olsa da işlemci için normal değil diye okudum internette. Ben de kule tipi bir soğutucu aldım:
Arctic Freezer 34 DUO E-sports

Sizce yeterli olacak mıdır ve Witcher 3 oynarken ekran kartının 81-83 derecelere ulaşması normal midir. Eğer değilse bu konuda ne yapabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
İyi forumlar

WayzW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah Yasir Zeren
Öncelikle herkese merhaba ve yeni forumumuz hayırlı olsun,
Ben donanımarşivi.com tavsiyesi ile Uber sistemini toplamıştım ama ekran kartım ve işlemcim bazı yüksek güç isteyen oyunlarda 80 dereceyi buluyordu. Bu durum ekran kartı için biraz normal olsa da işlemci için normal değil diye okudum internette. Ben de kule tipi bir soğutucu aldım:
Arctic Freezer 34 DUO E-sports

Sizce yeterli olacak mıdır ve Witcher 3 oynarken ekran kartının 81-83 derecelere ulaşması normal midir. Eğer değilse bu konuda ne yapabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
İyi forumlar
O soğutucuyu biliyorum harika ama biraz yetersiz kalabilir wraith Max veya bunu alabilirsin kolay gelsin kardeşim

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arctic Freezer 34 DUO E-sports F/P olarak çok başarılı bir modeldir ve kesinlikle çok memnun edecektir. Sistemde normalde Zorac kullanmıştık şuanki İnce Hesap'ın kendi değiştirdikleri sistemdeki Asus Phoenix modele oranla daha serin çalışır kısacası ekran kartının 80 dereceye ulaşması bu modelden ötürü normal

guney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arctic Freezer 34 DUO E-sports F/P olarak çok başarılı bir modeldir ve kesinlikle çok memnun edecektir. Sistemde normalde Zorac kullanmıştık şuanki İnce Hesap'ın kendi değiştirdikleri sistemdeki Asus Phoenix modele oranla daha serin çalışır kısacası ekran kartının 80 dereceye ulaşması bu modelden ötürü normal
Cevabın için teşekkürler ustam bu forum gerçekten işe yarayacağa benziyor başarılarının devamını diliyorum.

Tarık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tarık
Eğer hem çok pahalı olmasın hem iyi soğutsun diyorsan ve sıfır takıntın yoksa piyasada çok güzel fiyatlara sıvı soğutmalar mevcut 240mm sıvı soğutma 350₺ ye sahibinden de vardı siye hatırlıyorum.

WayzW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah Yasir Zeren
Abdullah abi wraith Max 50 TL daha fazl vererek almak daha mantıklı değil mi ?

Top Bottom