Neler Yeni

Çözüldü✓ Sistemim ne kadar eder monitör dahil ekipman dahil

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Uğur
Senin neden zoruna gidiyorki ? Doğru diyor sıfır değil adı üstünde alıp kullanmışsın o kart bu hafta 3850 TL'ye sıfır satıldı ? Neyi anlamıyon git aç ilan ozaman 20 bin TL'ye koy alan biri çıkar senin mantığa göre gelip buraya neden fiyat soruyorsun ederi bu .. ister satar ister bağış yaparsın

Can...

80+ Platinum
Hocam HDD, Monitör, MousePad ve Klavye sizde kalabilir komple bu setup'a 8.000TL veririm
Nerde yaşıyorsunuz hocam belki olabilir toplu satmayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin neden zoruna gidiyorki ? Doğru diyor sıfır değil adı üstünde alıp kullanmışsın o kart bu hafta 3850 TL'ye sıfır satıldı ? Neyi anlamıyon git aç ilan ozaman 20 bin TL'ye koy alan biri çıkar senin mantığa göre gelip buraya neden fiyat soruyorsun ederi bu .. ister satar ister bağış yaparsın
Bilader ne uzatıyon soyle fiyatı cik konudan git

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kendin daha iyi biliyorsan başka birine sormaya gerek yok. Milleti ayak altına almaya da gerek yok.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Mertcan Uysal
Nerde yaşıyorsunuz hocam belki olabilir toplu satmayı düşünüyorum
Bursa civarındayım hocam ancak elimde A8-9600 / RX550 4Gb 128 Bit sistemim var onu elden çıkartmam lazım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Bursa civarındayım hocam ancak elimde A8-9600 / RX550 4Gb 128 Bit sistemim var onu elden çıkartmam lazım
Dostum, dediğim fiyata çok daha iyi sistemler mevcut haberin var değil mi?

Can...

80+ Platinum

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Mertcan Uysal
Dostum, dediğim fiyata çok daha iyi sistemler mevcut haberin var değil mi?
Pek ilgilenecek vaktim olamıyor maalesef, hayır ancak yardımcı olursanız bilgilendirmek açıcısından çok müteşekkir olurum

Can...

80+ Platinum

Can...

80+ Platinum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Pek ilgilenecek vaktim olamıyor maalesef, hayır ancak yardımcı olursanız bilgilendirmek açıcısından çok müteşekkir olurum
12100F ile sistemler çıkıyor. İşlemcinin tekli çekirdek performansı çok yüksek.

Top Bottom