Neler Yeni

Sistemim World of Tanks kaldırır mı?

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,
Tamer yeşildağ oynuyordu bende oynamak istedim. Sistemim kaldırır mı? Kaldırırsa minimum ayarlarda oynar mıyım?

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
Merhaba arkadaşlar,
Tamer yeşildağ oynuyordu bende oynamak istedim. Sistemim kaldırır mı? Kaldırırsa minimum ayarlarda oynar mıyım?

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB
SD kurarsanız kaldırır en düşük grafiklerde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
Oyunu indirirken iki türlü indirebiliyorsun SD ve HD

SD düşük seviyeli sistemler için indirilmesi tavsiye edilir. Grafik seviyesi daha düşüktür. Oyundaki model detayları, kaplamalar, dokular, ışıklar, grafiksel fizikler gibi çoğu görsel detay daha azdır ve tamamen performansa yöneliktir. HD ise orta veya üst seviye sistemler için kurulması tavsiye edilir daha fazla yer ister ve grafik detayları en üst seviyededir. Her ikiside kuruluyken grafik ayarı yapabilirsin şöyle düşün SD nin ultra grafik ayarı HD nin orta seviye grafik ayarına eşittir.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Oyunu indirirken iki türlü indirebiliyorsun SD ve HD

SD düşük seviyeli sistemler için indirilmesi tavsiye edilir. Grafik seviyesi daha düşüktür. Oyundaki model detayları, kaplamalar, dokular, ışıklar, grafiksel fizikler gibi çoğu görsel detay daha azdır ve tamamen performansa yöneliktir. HD ise orta veya üst seviye sistemler için kurulması tavsiye edilir daha fazla yer ister ve grafik detayları en üst seviyededir. Her ikiside kuruluyken grafik ayarı yapabilirsin şöyle düşün SD nin ultra grafik ayarı HD nin orta seviye grafik ayarına eşittir.
Hocam öyle bir şeyi ilk defa duydum Steam gibi platformlarda bu mevcut mu ?
Yoksa oyunun kendisine olan bir özellik mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Anıl Yiğit
Hocam öyle bir şeyi ilk defa duydum Steam gibi platformlarda bu mevcut mu ?
Yoksa oyunun kendisine olan bir özellik mi?
Steami bilmiyorum ben kendi istemcisini indirip oyunu kuruyorum. Kendi istemcisinden indirirsen yani wargaming den ozaman SD veya HD seçebiliyorsun.

Top Bottom