Neler Yeni

❗ sistemimde eksiklikleri donanım

mami46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Muhammet
Screenshot_2023-06-05-03-40-40-739_com.miui.notes.jpg
topladım bu sistemde değiştirmem gereken parçalar var mı sizce daha fiyat performans veya aynı fiyatta daha kaliteli parçalar var mı sizce bu sistem nasıl bir de kasa önerisi yaparsanız sevinirim ama sistemindeki parçalara bakın bir uyum var mı yok mu onu da söyleyin kasayı da uyumlu bir kasa önerirseniz soğutma anlamında performanslı çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplam sistemin fiyatı 64.000 civarında falan çıkıyor şu anlık kasa tercihi yapmadım fakat kasanın fiyatını 4.000 TL olaraktan hesapladım sıvı soğutmada 4.099 lira fakat onun da 4.000 lira olarak hesapladım diğer parçaların fiyatları aynı şekilde yazılı sizce düşünmem gereken ya da yükseltmem gereken parçalar var mı fiyat biraz yüksek doğru bana en mantıklı en performanslı şekilde çalışacak sistemi güzelce besleyebilecek bir şekilde öneri yaparsanız çok iyi olur eğer ki param çıkışmazsa işlemci 7700x'e düşüreceğim onun için bana en makul olabilecek personelleri yapabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden herkese teşekkür ederim mesela anakartı düşürüp aynı performansta bir anakartla işlemci sabit 7950x de kullanabilirsin şöyle yapabilirsin diyerekten öneri verebilirsiniz

Son düzenleme:
Top Bottom