Neler Yeni

Sistemin fiyatı düşer mi ?

Ali0101

80+
Arkadaşlar ben ... alacaktım ama Abdullah abinin bugün paylaştığı video kafamı karıştırdı fiyatlar düşünce bu sisteminde fiyatı düşer mi yoksa sadece bazı sistemlere indirim mi uygularlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20240603_215110_Chrome.jpg

aaa sisteme zam gelmiş

Gorkewm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Görkem Sayar
Arkadaşlar ben ... alacaktım ama Abdullah abinin bugün paylaştığı video kafamı karıştırdı fiyatlar düşünce bu sisteminde fiyatı düşer mi yoksa sadece bazı sistemlere indirim mi uygularlar

Alıntıyı görüntüle
elinde bilgisayar varsa beklenebilir ama ben olsam alirdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
Her sitede her sistem düşmeceyeceği gibi her şey aşırı ama aşırı dengesiz. Şu an sistem alınmaz. Birkaç ay beklemekte tehlikeli. Allahım nasıl bir bataklığın içindeyiz??

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Esad Aslanyürek
Arkadaşlar bu sisteme bugün baktım 26k ydı şimdi 31k olmuş ya inanamıyorum gerçekten

Bünyamina

80+ Platinum

Alıntıyı görüntüle

aaa sisteme zam gelmiş
28.5k 6 taksit axess veya 4 taksit cardfinans peşin fiyatına alabilirsin.
https://www.itopya.com/da-g10-amd-r...indforce-oc-16gb-16gb-ddr5-500gb-nvme-_h26143

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
28.5k 6 taksit axess veya 4 taksit cardfinans peşin fiyatına alabilirsin.
https://www.itopya.com/da-g10-amd-r...indforce-oc-16gb-16gb-ddr5-500gb-nvme-_h26143
B650m anakart vardı kaldırmışlar. İtopyanın mağazasına gidiyorum şu ekran kartı yok diyor. Neden diyorum açıklama yapamıyor. Tamam diyorum ram seçiyorum o ramler elimde yok diyor. Tamam diyorum. ramleri drğiştiriyorum o ram amd işlemciye olmaz diyor. Ramler arasında 3-4 fps oynar diyorum evet evet diyor. Bunu bana sen söylemen gerekmez mi? Tamam diyorum sistemi değiştirelim. Adam benimle ilgilenmeyi bırakıp kasaya gidiyor. Ulan koskaca itopyanın şubesinde sadece 3 çalışan mı var? Çıkıp geldim yeter artık. Hadidiyelim stoklar az ve inanılmaz uygun herkes alıyor. Ki bu aşırı normal ama insan bir derki şu Amd işlemci sistemde değiştirilmiyorsa AMD UYUMLU RAM ÖNERİSİ KOYALIM. Hadi diyelim onu da yapmadınız tercih yaparken söylüyorsunuz o performansı alamayacağınızı. Oradaki çalışana kendimden bir şeyler kattımm ya. Adamla yer drğiştirsem gram sırıtmaz adam bilmiyor usta bilmiyor. Ben elimdeki sistemi maksimize etmişim kaç aydır üzerine kafa yoruyorum ama mağazaya gelince o özelleştirne yok, Elimizde yok, elimizde yok, elinize... Neyse itopya bj kadar kaliteli olmasa bir daha uğramam bile, yine kaldık itopyaya🖤

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,709
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom