Neler Yeni

Android Siteden Kendiliğinden Yüklenen Dosyadan açmasam bile virus bulasirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Emre Kılıç
Telefonum android ve internette birşeyi ararken elim yüksek ihtimalle virüs olan bir siteye attı.siteye girmek için telefonun chroma attıktan sonra virüslü siteden çıkınca chromada kendilignden bir dosya indigini gordum.acmadan chrome/indirilenler yerinden sildim virus kapma ihtimalim varmı?

Cehverix

80+
Telefonum android ve internette birşeyi ararken elim yüksek ihtimalle virüs olan bir siteye attı.siteye girmek için telefonun chroma attıktan sonra virüslü siteden çıkınca chromada kendilignden bir dosya indigini gordum.acmadan chrome/indirilenler yerinden sildim virus kapma ihtimalim varmı?
Hiçbirşey Olmamıştır O Dosyayı İndirme Bitdefender Kullan Trendmicro Kullanabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Emre Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbirşey Olmamıştır O Dosyayı İndirme Bitdefender Kullan Trendmicro.
Ben chromeda çıktığımda dosya zaten inmişti bende chrome/indirilenlere girip sildim,bişey olurmu.Kendisi indirdi ama açmadım.Telefonun kendisinin güvenlikte mcAfee taraması var ordan tarattım çıkmadı

Cehverix

80+
Ben chromeda çıktığımda dosya zaten inmişti bende chrome/indirilenlere girip sildim,bişey olurmu.Kendisi indirdi ama açmadı
İndirmediysen Bişey Olmuyor Bide O Dosyanın İsmi Downlonder Onu İndirme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben chromeda çıktığımda dosya zaten inmişti bende chrome/indirilenlere girip sildim,bişey olurmu.Kendisi indirdi ama açmadım.Telefonun kendisinin güvenlikte mcAfee taraması var ordan tarattım çıkmadı
Bukadar Kafaya Takma.

Top Bottom