Neler Yeni

Yardım Sıvı soğutma bloğu işlemciye deymiyor.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
soğutma bloğunu vidalayıp kapadıktan sonra bilgisayarı açtım ve windowsu kurmayı denedim. Ancak kurulum ortasında bilgisayar kapandı. Anakartın arkasında bulunan palete dokunduğumda çok sıcaktı. Sıvı soğutma bloğunu kaldırdığımda da termal macunun hiç yayımladığını fark ettim. Ne yapmam lazım? 7600x kullanıyorum. Sıvı soğutma olarakda deepcool ls520 kullanıyorum.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
deymiyor değil değmiyor, mağarada mı yetiştiriyorlar sizi napıyorlar.
Ne alaka hocam yanlışlık olmuş olabilir neden yani bu kadar agresif girdiniz olaya ?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
soğutma bloğunu vidalayıp kapadıktan sonra bilgisayarı açtım ve windowsu kurmayı denedim. Ancak kurulum ortasında bilgisayar kapandı. Anakartın arkasında bulunan palete dokunduğumda çok sıcaktı. Sıvı soğutma bloğunu kaldırdığımda da termal macunun hiç yayımladığını fark ettim. Ne yapmam lazım? 7600x kullanıyorum. Sıvı soğutma olarakda deepcool ls520 kullanıyorum.
Usta am5 eklentisini taktın mı işlemciye takacağın kısıma?

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
deymiyor değil değmiyor, mağarada mı yetiştiriyorlar sizi napıyorlar.
Evet mağarada yetiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta am5 eklentisini taktın mı işlemciye takacağın kısıma?
Hocam eklentiyi tak çıkar yaptım termal macun yeniledim. İçindeki termal macun sürülü gelmişti. Bendeki termal macunu sürdüm işlemciye şuan tekrardan deniyorum.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Evet mağarada yetiştim

Hocam eklentiyi tak çıkar yaptım termal macun yeniledim. İçindeki termal macun sürülü gelmişti. Bendeki termal macunu sürdüm işlemciye şuan tekrardan deniyorum.
Kankam yanlış mı anladım, içinde sürülü termal macun olmasına rağmen işlemciye de mi termal macun sürdün.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam yanlış mı anladım, içinde sürülü termal macun olmasına rağmen işlemciye de mi termal macun sürdün.
soğutma bloğundaki termal macunu kaldırıp işlemciye bendeki macunu sürdüm. Şuan bilgisayardan yazıyorum 37 derecede çalışıyor işlemci sıkıntı yok :D

Tek sıkıntı fanlar son hızda çalışıyor onuda nasıl yapıcaz bakalım

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
soğutma bloğundaki termal macunu kaldırıp işlemciye bendeki macunu sürdüm. Şuan bilgisayardan yazıyorum 37 derecede çalışıyor işlemci sıkıntı yok :D

Tek sıkıntı fanlar son hızda çalışıyor onuda nasıl yapıcaz bakalım
Ulan yüreğim ağzıma geldi yeminle. İyi ho.
Uygulamasından fan hızlarını kontrol edebiliyormusunuz?

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Ulan yüreğim ağzıma geldi yeminle. İyi ho.
Uygulamasından fan hızlarını kontrol edebiliyormusunuz?
Daha yükleyemedim. Kasayı ilk açtığımda fanlar yanıyordu şimdi fanlar yanmıyor. Ucuz etin yahnisi çekiyoruz vallahi 😁 allahtan sıvı soğutmada işimiz kalmadı şimdi kasa fanlarında sıra 😁

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Daha yükleyemedim. Kasayı ilk açtığımda fanlar yanıyordu şimdi fanlar yanmıyor. Ucuz etin yahnisi çekiyoruz vallahi 😁 allahtan sıvı soğutmada işimiz kalmadı şimdi kasa fanlarında sıra 😁
Ben de am5 e ilk gectiğimde sıkıntı çektim biraz işlemci yapısından dolayı buna nasıl termal macun sürecez la diye düşünmüştüm. Sonra fanlar bilgisayarı ilk açtığımda yüksek devirde çalışıyordu. Bilgisayarda o kadar çok kablo var ki şu an düzenlemeye üşeniyorum, düzenlesem iyi olacak.

Top Bottom