Neler Yeni

Sıvı soğutma fan ayarı Deepcol LE500

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
Ürün elime dün ulaştı sisteme ekledim fakat biraz sesli çalışıyor. 1600-1700 rpm arasında sabit gidip geliyor. Ben sistem boştayken düşük hızda çalışmasını istiyorum fakat ayar veremedim. Pompa cpu fanda takılı auto ayarda çalışıyor. Fanlar sys fan 1 de takılı pwm ve dc seçenekleri var, 2 seçeneği de denedim aynı hızda çalışıyor. her seçenekte de smart fan ayarı gibi bir seçenek çıkıyor onu işaretlediğimde kadameli ayar yapabiliyorum. Cpu fan oto ayarıyla aynı seviyede yaptım fanları da fakat biosu kaydedip çıktığımda kurtarma ekranında düştü pc tekrardan geri almak zorunda kaldım. Anakart b550 gaming edge wifi bunu nasıl istediğim şekilde ayarlayabilirim.

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Msi afterburner dan fan ayarı yapıp istediğin şekilde kullanabilirsin, biostan çok anlamadığım için sesli çalışan sıvı soğutucuyu dediğim uygulama sayesinde sessize alıp kullanmaya başladım

• Beğen
Reaksiyonlar: Nauu

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Ürün elime dün ulaştı sisteme ekledim fakat biraz sesli çalışıyor. 1600-1700 rpm arasında sabit gidip geliyor. Ben sistem boştayken düşük hızda çalışmasını istiyorum fakat ayar veremedim. Pompa cpu fanda takılı auto ayarda çalışıyor. Fanlar sys fan 1 de takılı pwm ve dc seçenekleri var, 2 seçeneği de denedim aynı hızda çalışıyor. her seçenekte de smart fan ayarı gibi bir seçenek çıkıyor onu işaretlediğimde kadameli ayar yapabiliyorum. Cpu fan oto ayarıyla aynı seviyede yaptım fanları da fakat biosu kaydedip çıktığımda kurtarma ekranında düştü pc tekrardan geri almak zorunda kaldım. Anakart b550 gaming edge wifi bunu nasıl istediğim şekilde ayarlayabilirim.
CPT_Fan var mı onda ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Nauu

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CPT_Fan var mı onda ?
cpt fan nedir hocam tam olarak. Biosda ayar verebiliyorum fakat save leyip çıktığımda kurtarma hatası verdi geri almak zorunda kaldım ayarları
1500rpm altında sesi baya azalıyor ama çok düşük bir seviyemidir bilgim yok açıkçası. mesala sabit 1600-1800 arası rpm normal mi sıvı soğutucu için daha düşük seviyelerde sıkıntı çıkar mı bu konuda bilgisizim.

Top Bottom