Neler Yeni

Yardım Sıvı Soğutma Radyatörden cızırtı sesi geliyor. Neden olabilir?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Arkadaşlar herkese merhaba. İlk başlarda böyle bir sorun yoktu. Ama son zamanlarda Bilgisayarı ilk açtığımda böyle bir cızırtı sesi geliyor. İyice dinledim radyatörden geliyor. Bunun sebi ne olabilir? Bunu yasayan birisi varsa ve çözdüyse yardımcı olursa sevinirim. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Sadece açılırken böyle bişe yapıyor. Açıldıktan 5 dk sonra ses kesiliyor herhangi bir ses gelmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusuf Yiğit Yıldız
fanlarda dönerken biyere değiyodur tüm fanları tektek dene bozuk fanı bul sonrada bilenine götür

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fanlarda dönerken biyere değiyodur tüm fanları tektek dene bozuk fanı bul sonrada bilenine götür
Knk fanlar bir yere değse sadece açılırken ses yapmaz. Gün içinde de ses yapar. Ben ona baktım zaten 2 tane fan var. Fanlar biryere değmiyor bence. Daha başka bir sorun var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusuf Yiğit Yıldız
Knk fanlar bir yere değse sadece açılırken ses yapmaz. Gün içinde de ses yapar. Ben ona baktım zaten 2 tane fan var. Fanlar biryere değmiyor bence. Daha başka bir sorun var.
aldığın yere ulaşmaya çalış adamlara konuş yaptırılıması gerek bieş garantisi olmasa bile aldığın yeri numarasını falan ara

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldığın yere ulaşmaya çalış adamlara konuş yaptırılıması gerek bieş garantisi olmasa bile aldığın yeri numarasını falan ara
Garantisi mevcut daha 1.5 yıl garantisi var. Belki garantilik bişe yoktur diye bakıyorum.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Pompanın radyatörün içinde olduğunu düşünürsek, pompanın başlama sesi olabilir ama bu kadar yüksek bir ses olması da normal değil

o olay bendeki sıvı soğutmalı ekran kartında da oluyordu çözememiştim sebebini

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,071
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Bana nedense pompanın içinde korozyon var gibi geliyor MSI desteğine yazarsan yardımcı olurlar.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
@bariskarali Pompa, radyatörün üzerinde ya motor bilyelerinde sıkıntı var yada korozyon oluşmuştur ve sıvı tıkanınca pompadan ses geliyor olabilir. Aldığın yer ile iletişime geç sevise gönder 21 gün içerisinde eğer türkiyede yapılamaz bir şey ise para iadesi yapılıyor.

MSI-MAG-Core-Liquid-240R-banner-1.png

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Bu ses fanlardan veya radyatörden geliyor olamaz. Bu ses ya pompadan geliyordur ya da başka bir sorun vardır. Ara ara oluyor sürekli vurmuyor. Yerinizde olsam bi fan bulur test ederdim. Ya da radyatörü boşta çalıştırır emin olmak isterdim. Garantisi varsa ve radyatörden geldiğinden eminseniz servise başvurun. Kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Top Bottom