Neler Yeni

Yardım Sıvı Soğutucu Üst tarafa sığar mı ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
sistemi topladım yarın sıvı soğutucu gelicek ama merak ettiğim konu var işlemci ek güç kablosu radyatörü takacağım zaman nasıl sığacak acaba ilk defa topladığım için bilmiyorum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.7 MB · Hit: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Hit: 41

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Rafet Sunal
sistemi topladım yarın sıvı soğutucu gelicek ama merak ettiğim konu var işlemci ek güç kablosu radyatörü takacağım zaman nasıl sığacak acaba ilk defa topladığım için bilmiyorum
240mmlik ise sığabilir kabloları bükersin. Sıvı soğutucu ne ve bir de merak ettiğim konu işlemcide sadece 8pin takmışsın bir sıkıntı çıkarabilir, mosfetlerde vesaire

Chivelary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Erdi Seker
240lık sığar senin kasaya. Yalnız resimden görüldüğü kadarıyla cpu güç girişini takmamışsın onları tak. Kırmızı ile işaretli yerlere montajını yaparsın. Anakarta yakın olmaz böylelikle.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    185.6 KB · Hit: 17

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
240mmlik ise sığabilir kabloları bükersin. Sıvı soğutucu ne ve bir de merak ettiğim konu işlemcide sadece 8pin takmışsın bir sıkıntı çıkarabilir, mosfetlerde vesaire
hocam diğer 8 pini de mi takmam lazım ben araştırdığımda çok güçlü işlemciler için gerekli yazıyordu 7500f işlemci kullanıyorum sıvı soğutucu Corsair H100

Mesaj otomatik birleştirildi:

240lık sığar senin kasaya. Yalnız resimden görüldüğü kadarıyla cpu güç girişini takmamışsın onları tak. Kırmızı ile işaretli yerlere montajını yaparsın. Anakarta yakın olmaz böylelikle.
hocam cpu için bi tanesi yetmiyor mu

Chivelary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Erdi Seker
hocam diğer 8 pini de mi takmam lazım ben araştırdığımda çok güçlü işlemciler için gerekli yazıyordu 7500f işlemci kullanıyorum sıvı soğutucu Corsair H100

Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam cpu için bi tanesi yetmiyor mu
OC vesayre yapmayacaksan 8pin yeter ama boşta durcağına takardım ben. Yoksada mühim değil. Bu arada resimde tam belli dğeil 4pin mi takılı 4+4 mü? 4 ise 4+4 olarak tak orayı

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
OC vesayre yapmayacaksan 8pin yeter ama boşta durcağına takardım ben. Yoksada mühim değil. Bu arada resimde tam belli dğeil 4pin mi takılı 4+4 mü? 4 ise 4+4 olarak tak orayı
var hocam 4+4 takılı evet oc yapmam ama performansta düşüş olur mu bi tane takarsam

Top Bottom