Neler Yeni

Yardım Sıvı Soğutucumun Rgb si yanmıyor

hasan0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan gündoğdu

hasan0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan gündoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en kötü durumda iade edicem oyüzden hızlı cevap istiyorum

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Barış Okçu
https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-ls520-se-rgb-240-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-45606 bu sıvı soğutucudan aldım ve kurdum yani güzel bir şekilde kurdum diyemem belki yanlışta kurmuş olabilirim ama fanlar güzel çalışıyor ama rgb si yani ışığı yanmıyor hızlı cevap verirseniz sevinirm soğutucuda mı sorun var benmi yanlış taktım yardım olabilecek biri olursa sevinirim şimdiden teşekürler.
3 pinli ARGB kabloyu nereye taktın ?

hasan0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan gündoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ali Burak
Kral sanırım anakartimda argb yeri olmaya bilir anakartim asrock b550-hdv varmı girişi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral asrock b550-hdv
Yok, olmadığı için ya kontrolcü alacaksın ya da öyle kullanacaksın

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Barış Okçu
Kral sanırım anakartimda argb yeri olmaya bilir anakartim asrock b550-hdv varmı girişi

Kral asrock b550-hdv
Hocam anakartta argb soketi yok. İstersen kendin bi tane alabilirsin ama kasa arkasına monte ediliyor.

https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-ls520-se-rgb-240-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-45606 bu sıvı soğutucudan aldım ve kurdum yani güzel bir şekilde kurdum diyemem belki yanlışta kurmuş olabilirim ama fanlar güzel çalışıyor ama rgb si yani ışığı yanmıyor hızlı cevap verirseniz sevinirm soğutucuda mı sorun var benmi yanlış taktım yardım olabilecek biri olursa sevinirim şimdiden teşekürler.
Bu arada ön fanların argb mi kontrol eder misin belki kontrolcü vardır sistemde sen görmemişsindir.

hasan0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan gündoğdu
Hocam anakartta argb soketi yok. İstersen kendin bi tane alabilirsin ama kasa arkasına monte ediliyor.

Bu arada ön fanların argb mi kontrol eder misin belki kontrolcü vardır sistemde sen görmemişsindir.
Kral argb derken tam fikrim yok ama ışıklı ama benim bildiğim argb deil kasanın özellikleri

Birde dediğiniz aparatı ben almak yerine bilgisayarciya götürsem o yapabilirmi yani uzun sürer mi

Ekler

• IMG_20240209_213255.jpg
    IMG_20240209_213255.jpg
    3.5 MB · Hit: 25

ANYA

80+
Kral argb derken tam fikrim yok ama ışıklı ama benim bildiğim argb deil kasanın özellikleri

Birde dediğiniz aparatı ben almak yerine bilgisayarciya götürsem o yapabilirmi yani uzun sürer mi
kasa önde renkli ışık yanmıyor mu ? kasanın destekleniyor gibi gözüküyor biri çıkartıp takcan

hasan0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
hasan gündoğdu
kasa önde renkli ışık yanmıyor mu ? kasanın destekleniyor gibi gözüküyor biri çıkartıp takcan
Tekrenk yanıyor

bu kasayı almıştım içini biraz yükselterek 2 3 ay önce

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Barış Okçu
Tekrenk yanıyor

bu kasayı almıştım içini biraz yükselterek 2 3 ay önce
Hocam kontrolcu yokmuş. Kasanın kendi fanları sadece turkuaz renk. https://www.amazon.com.tr/CERRXIAN-bağlantı-ARGB-HUB-dağıtıcı-destekli/dp/B08FX2QLDS şöyle bir şey satın alman sorununu çözer. Bilgisayarcı biraz pahalıya takabilir. Aslında bunların minisi de sen bir tane takacağın için. Mini olana tek bir tane takılıyor. ama hiç stokta bulamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,476
Üyeler
150,489
Son üye
Anarchyy
Top Bottom