Neler Yeni

siyah ekran sorunun sonunda çözdüm aynı sorunu yaşayan kişiler bakabilir

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Arkadaşlar ben bu sorunu yaklaşık 3-4 haftadır çözememiştim forumda 40 tane konu açtım ama çözemedik. Sonunda bir şekilde hallettim belki yaşayan olur diye yazıyorum.
arkadaşlar bu sorunu yaşayan kişilere belki yardımcı olur diye yazıyorum sorun şöyleydi "bilgisayara yeni ekran kartı taktım ama bilgisayarı açıktan 5dk sonra görüntü gidiyor ve geri gelmiyor. Kapatıp açmaya çalıştığımda ya siyah ekran ya da farklı farklı windows hataları alıyordum srt trail txt gibi. format atıyordum ama asla düzelmiyordu ekran kartı driver ı bile yükleyemiyordum her türlü bir yerde yiyiyordum siyah ekran. Güvenli modda sorunsuz siyah ekran vermeden açılıyordu. sorun bu kadar yani pc şöyle bir döngüye giriyor *format-siyah ekran-herhangi bir hata-tekrar format* bir de her detayı vermek istiyorum bazen siyah ekran yedikten sonra pc niz açılıyorsa ve yan da hataya neden olan güncelleme kaldırıldı diyebilir bana da oldu bu bazen ama genelde ben ya tekrar siyah ekranda kalıyordu hiç gelmiyordu ya da otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı fln diyordu. sorun bu kadar."
çözümü için ilk başta çok fazla seçenek oluyor ben benimkinin nasıl çözüldüğünü yazacağım diğer çözümler ben de işe yaramadı.
ÇÖZÜM: format attığınız flash ı değiştirin veya flash ın içindeki iso dosyasını tekrar yazın ben ilk başta windows un kendi aracıyla yapmıştım ama daha sonra technopat forumda olan iso dosyası ve rufus ile format attım. format atarken ethernet kablosunu çektim yani internet almıyordu bilgisayar. Daha sonra arama yerine hizmetler yazıp windows update i bulun sağ tık özellikler yapın "elle" yazan yeri "devre dışı" olarak değiştirin ve alttaki durdur yazısına basıp uygulama-tamam yapın. daha sonra ekran kartı driver ardından chipset driver yükleyin. Ben de ekran kartı driver ı yüklerken ekran yine gitti aha yine olmadı dedim ama bu sefer 2 saniye sonra ekran geri geldi. yani şuan tüm driverlar kurulu sistemi test ettim tamamen sorunsuz çalışıyor.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BayDonut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berk
hocam güvenli modda driveler yüklenmiyor hata veriyor nasıl yaptınız sadece güvenli modda açılıyorken.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
hocam güvenli modda driveler yüklenmiyor hata veriyor nasıl yaptınız sadece güvenli modda açılıyorken.
çözüm kısmında güvenli modda yaptım diye bir şey yazmamışım ki.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
e o zaman nasıl açtınız
Çözüm kısmında güvenli modu açtığım hakkında bir şey yazmıyor.
Lütfen bunu okumadan cevap yazmayın boşuna forumda öne çıkmasın konu.
ÇÖZÜM: format attığınız flash ı değiştirin veya flash ın içindeki iso dosyasını tekrar yazın ben ilk başta windows un kendi aracıyla yapmıştım ama daha sonra technopat forumda olan iso dosyası ve rufus ile format attım. format atarken ethernet kablosunu çektim yani internet almıyordu bilgisayar. Daha sonra arama yerine hizmetler yazıp windows update i bulun sağ tık özellikler yapın "elle" yazan yeri "devre dışı" olarak değiştirin ve alttaki durdur yazısına basıp uygulama-tamam yapın. daha sonra ekran kartı driver ardından chipset driver yükleyin. Ben de ekran kartı driver ı yüklerken ekran yine gitti aha yine olmadı dedim ama bu sefer 2 saniye sonra ekran geri geldi. yani şuan tüm driverlar kurulu sistemi test ettim tamamen sorunsuz çalışıyor.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Aynı Hatayı Alıyorum Hocam Dediklerinizi Yaptım Ama Düzeltemedim
Benimle Instagram üzerinden iletişime geçebilir misiniz? Siz kullanıcı adınızı verirseniz ben de ulaşabilirim Kullanıcı adım : cik_cik_cikk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom