Neler Yeni

Sizce 12500 e bu sistem nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
enes kirişci
Hocam ben gg6 aldım uzun süre bekleyerek her şey sabrınıza bağlı
hocam ne zaman beri bekliyorm onuda kaçırdım biran önce almam lazım dahada artabilir fiyatlar
bu nasıl sizce

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
hocam ne zaman beri bekliyorm onuda kaçırdım biran önce almam lazım dahada artabilir fiyatlar
bu nasıl sizce
Hocam üzecek belki ama buda pahalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nasıl sizce
Şöyle düşünün 2060 3050'den daha güçlü ve 10k fiyatla satışa çıktı 2k stokla. Biraz daha sabredin ekran kartı fiyatları azda olsa düşüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
enes kirişci
Hocam üzecek belki ama buda pahalı

Şöyle düşünün 2060 3050'den daha güçlü ve 10k fiyatla satışa çıktı 2k stokla. Biraz daha sabredin ekran kartı fiyatları azda olsa düşüyor.
sabredelim hocam ya da bidaha cok zor denk gelir öylesi oof of

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Fatih Gören
Fiyatlar artsa bile attığın sistemi yine o fiyata denk getirirsin merak etme, ederinin baya üzerinde bir fiyata sahip. Bana sorarsan daha geçen gün güzel sistemler çıkarmıştı gaming gen biraz sabırlı olursan yine çıkarabilir instagramdan vs. Takibe al forumu takip et bu bütçeye 3060 yakalayabilirsin ya da biraz fazlasına

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Harun Önder
önerilernizi yazabilrmisiniz bu fiyata daha iyisini bulabilrmiyim maks bütcem 13k
Şunlara bak knk :
Nvidia istiyorsan alınabilir belki ama diğer yanda AMD için çok güzel ve bundan daha performanslı sistem var ama nvidia istiyorum demişsin. Birde keşke PCHocasının RTX2060 sistemini alsaydın hem daha ucuzdu hem de işlemcisi daha iyiydi.
ben tam isteyecektim bi baktım stok yok :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
enes kirişci
Şunlara bak knk :

ben tam isteyecektim bi baktım stok yok :(
kanka ama attıklarının işlemcisi kötü dilmi ya zaten valo oynaycığm genellikle

Fiyatlar artsa bile attığın sistemi yine o fiyata denk getirirsin merak etme, ederinin baya üzerinde bir fiyata sahip. Bana sorarsan daha geçen gün güzel sistemler çıkarmıştı gaming gen biraz sabırlı olursan yine çıkarabilir instagramdan vs. Takibe al forumu takip et bu bütçeye 3060 yakalayabilirsin ya da biraz fazlasına
valla biraz bekleyeceğim galiba ya

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru