Neler Yeni

Sizce Açık Öğretim mi ? Özel Okul mu ?

Merhaba arkadaşlar , başlıkta gördüğünüz üzere sizlere yönelttiğim soruyu biraz açıklayayım . Açık öğretime geçme şansım var ama dershanedeki hocam okul bir disiplindir , açığa geçipte çok iyi yapan öğrenci görmedim dedi . Diğer tarafa baktıgımda okula gidersemde özel bir okula gitmeliyim , bu da bana ekstra masraf olucak . Şunu diyebilirsiniz , neden devlete gitmiyorsun ? Arkadaşlar OBP puanım düşük olduğu için özele gitmek zorundayım . Gittiğim devlet okulunda hocalarla çok sıkıntı yasadım ve bu sene son senem yani YKS sınavına hazırlanırken sayısal öğrencisi olarak neden tarih felsefe edebiyat dersleri çalışmak zorunda kalayım ?

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,525
İsim
ismail
Son sene için özel okula gitmek amelelik maalesef. Devlet okulunda kalın dersinize çalışın. Özel okulun vereceği obp oranının üzerinizde ahım şahım bir etkisi olmayacak. Çalışın yüksek sıralamaya yerleşirsiniz zaten.Kırık obp ile dereceye oynayan çok insan var. Özel okula vereceğin parayı imkan varsa özel üniversiteye verirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Son sene için değil hocam önceki seneden geçmiştim özele obp için yani devlete gitmek bundan sonra saçma olur diye düşünüyorum
Son sene için özel okula gitmek amelelik maalesef. Devlet okulunda kalın dersinize çalışın. Özel okulun vereceği obp oranının üzerinizde ahım şahım bir etkisi olmayacak. Çalışın yüksek sıralamaya yerleşirsiniz zaten.Kırık obp ile dereceye oynayan çok insan var. Özel okula vereceğin parayı imkan varsa özel üniversiteye verirsin.

Kato18

80+
valla benim açığa geçip boğaziçine giden arkadaşım oldu. sana bağlı kanka çalışırım diyorsan açığa geç, yoksa kaliteli bir okul değilse, heryere dershane gibi açılan özel okullardansa onun da sana bir faydası olmaz.

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kemal
Kardeşim etmeyin etlemeyin özel okullara bi ton para yedirmeyin açıktan oku paran cebinde kalsın.

Top Bottom