Neler Yeni

Sizce Asus DSL-N16 Modemim sorunlu mu ?

GubBy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burhan Keskin
Arkadaşlar İnternet'le ilgili bir sorunum var ve sizlerden yardım istiyorum.
Şu sıralar fazlaca İnternet bağlantım yavaşlıyor ve erişim sorunu yaşıyorum hiç bir siteye girmiyor daha sonra modemi aç-kapa yapınca almış olduğum paket değerlerini kullanıyorum ama daha sonra tekrardan ilk anlattığım olay oluyor birde akşam yatıp sabah kalktığımda da internet erişimi olmuyor ve bunlar olurken Modemimdeki bütün ışıklar yanık yani hiç bir ışıkta sönme olmuyor.Destek kaydı açıp baktılar altyapıda da bir sıkıntı yok bu sorunun modemden kaynaklandığını düşünüyorum.Yarın ilk iş Asus'un müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alıcam belki modemdendir.Sizler ne dersiniz,bir bilginiz var mı ?
Modem : Asus DSL-N16

KirliKill

80+ Silver
Arkadaşlar İnternet'le ilgili bir sorunum var ve sizlerden yardım istiyorum.
Şu sıralar fazlaca İnternet bağlantım yavaşlıyor ve erişim sorunu yaşıyorum hiç bir siteye girmiyor daha sonra modemi aç-kapa yapınca almış olduğum paket değerlerini kullanıyorum ama daha sonra tekrardan ilk anlattığım olay oluyor birde akşam yatıp sabah kalktığımda da internet erişimi olmuyor ve bunlar olurken Modemimdeki bütün ışıklar yanık yani hiç bir ışıkta sönme olmuyor.Destek kaydı açıp baktılar altyapıda da bir sıkıntı yok bu sorunun modemden kaynaklandığını düşünüyorum.Yarın ilk iş Asus'un müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alıcam belki modemdendir.Sizler ne dersiniz,bir bilginiz var mı ?
Modem : Asus DSL-N16
aynı modem bende var bi gün sakat iş yaptığını görmedim tek sorunu aşırı derecede ısınması ama öyle böyle değil ne kadar ısınsa da performanstan ödün vermiyosu bende fan koyarak bu sorunu çözdüm :d 4 yıl civarı öncesi bişi aldım fiyatını sonuna kadar hak ediyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,275
Üyeler
157,053
Son üye
sjaks11
Top Bottom