Neler Yeni

Sizce böyle bir dedeye karşı ne yapılmalı?

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Nasıl kanıtlayabiriz?
Kanıtlayamazsınız. Ya babaanneniz vasiyetname bırakmalıydı ya da hayattayken size hibe etmeliydi. Şu anda miras hükmünde ve aksini gerektirecek bir belge olmadığı için sizin bir hakkınız bulunmuyor gibi anladım ben.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,509
İsim
Mehmet Aslan
Şimdi ev benim üzerime değil babaannem bana vekaletname vermişti bazı sebeplerden dolayı tapuyu kendi adıma çeviremedim sonra babaannem vefat etti öyle kaldı mahkemeye vermeyi düşünüyordum ama amcalarım bırakmıyor mahkemeye versen zaten mal ona kalır nasıl olursa eşidir diyorlar
hocam hala amcam diyorsun amcan ne anlayacak bu işten ? Git avukata vekaletnamem var ne yapabiliriz de sana nasıl yol izleneceğini anlatır zaten. Başkasının aklıyla hareket etme.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Emircan Doğankaya
Hepinize iyi geceler benim dedem yani babamın babası kötü bir insan şimdi benim rahmetli babaannem geçen yıl vefat etti dedem babaannemden 40 yıl önce ayrılmış başka biriyle evlenmiş şimdi benim babaannem vefat etmeden önce bizim evdeydi 2 yıl kadar bizim evde kaldı nenem torunları arasında en çok beni seviyordu bu yüzden babaannem malını bana bıraktı benim babaannemin bir tane yazlık evi ve bir tane iş yeri vardı babaannem malını bana bıraktı şimdi benim dedem babaannemin bana mallarını bıraktığını kabul etmiyor onun malları benim malımdır diyor ama ben kabul etmiyorum şimdi benim dedem geçen gün diğer eşiyle birlikte zorla babaannemin evine geldi şimdi oradan çıkmıyor burası benimdir diyor. Sizce böyle bir dedeye karşı ne yapılmalı?
Polis al çıkarttır böyle bi adama yapılacsk tek şey.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,099
Üyeler
152,609
Son üye
MustiCanpolat
Top Bottom