Neler Yeni

sizce bu laptop alınır mı

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Çağrı menekşe
hocam linkin sonundaki virgülü kaldırın
laptopa gelirsek de lhp victus ları onermıyorum ben genelde ama sağlamsa garantisi felan 1 yılın uzerındeyse alınabılır guzel fiyat ama 2. eller biraz daha araştırılabılır

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam linkin sonundaki virgülü kaldırın
laptopa gelirsek de lhp victus ları onermıyorum ben genelde ama sağlamsa garantisi felan 1 yılın uzerındeyse alınabılır guzel fiyat ama 2. eller biraz daha araştırılabılır
baktım başka lenovo game pad gibi bişey vardı 3060 onun dışında yok bi monster var oda monster diye almak istemiyorum ısınıyo falan diyolar

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Çağrı menekşe
baktım başka lenovo game pad gibi bişey vardı 3060 onun dışında yok bi monster var oda monster diye almak istemiyorum ısınıyo falan diyolar
lenovo ideapad laptoplar guzel bizzat ben kullanıyorum 3050 ti modeli işlemcim ekran kartım 70 görmüyor fiyatı iyiyse güzel seçenek

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Çağrı menekşe
hocam 20 gun fln garantiyi bekleyebılırseniz alınır bence hp victus modellerı cok ısınıyor 85 90 ları gorebılırsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 20 gun fln garantiyi bekleyebılırseniz alınır bence hp victus modellerı cok ısınıyor 85 90 ları gorebılırsınız
bu arada olabılecek en uzun sureyı soyledım buyuk ıhtımal garantı daha kısa surecektır

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada olabılecek en uzun sureyı soyledım buyuk ıhtımal garantı daha kısa surecektır
20 gün garantş bekleme ne oluyor

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
pixeller için büyük ihtimal ekrana toz kaçmıştır fakat garantiye gönderırsınız aldıgınızda temizlerler pixel meselesini de çözer gonderırler
beklerim o sıkıntı etmez de adam kendi fotosunu bile koymamış ya odnan hp den de işkillendim biraz

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Çağrı menekşe
beklerim o sıkıntı etmez de adam kendi fotosunu bile koymamış ya odnan hp den de işkillendim biraz
hocam detaylı fotoğraflarını isteyin alırsanız da testlerini yapmadan sakın almayın sadece sağlam oldukarını varsayarak önerı yapıyorum ben siz fotoğraflarını isteyin cihazların

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
hocam detaylı fotoğraflarını isteyin alırsanız da testlerini yapmadan sakın almayın sadece sağlam oldukarını varsayarak önerı yapıyorum ben siz fotoğraflarını isteyin cihazların
ben istanbulda değillim mecbvur anlaşıp param güvende ile alamam lazım

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Çağrı menekşe
ben istanbulda değillim mecbvur anlaşıp param güvende ile alamam lazım
o biraz sıkıntıymış hocam param guvende ile alışveriş yapmadım hiç ama güvenilirdir heralde laptopun farklı açılardan videosunu istemenizi tavsiye ederim laptopun sağlam ve dendıgı gıbı oldugundan emın olmadan almayın

Top Bottom