Neler Yeni

Sizce bu SSD alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Merhaba. Uygun fiyatlı ssd arıyorum. Bütçem 300 tl. Sizce linkini paylaştığım ssd rakiplerine göre alınır mı? Yani kronik sorunu varmıdır. Bunu seçmemin sebebi rakiplerine göre daha yüksek okuma yazma hızı sunması. Alınmaz derseniz önerilerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ürün bu:

Daha detaylı bilgi:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Merhaba. Uygun fiyatlı ssd arıyorum. Bütçem 300 TL. Sizce linkini paylaştığım ssd rakiplerine göre alınır mı? Yani kronik sorunu varmıdır. Bunu seçmemin sebebi rakiplerine göre daha yüksek okuma yazma hızı sunması. Alınmaz derseniz önerilerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ürün bu:

Daha detaylı bilgi:
Hiç duymadığım bir markaya güvenmezdim.
SATA neden almıyorsunuz?

¥usuff

80+ Silver
Merhaba. Uygun fiyatlı ssd arıyorum. Bütçem 300 TL. Sizce linkini paylaştığım ssd rakiplerine göre alınır mı? Yani kronik sorunu varmıdır. Bunu seçmemin sebebi rakiplerine göre daha yüksek okuma yazma hızı sunması. Alınmaz derseniz önerilerinizi bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ürün bu:

Daha detaylı bilgi:
dragos dan uzak dur.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Ürün bu:

Daha detaylı bilgi:
Dragos denen marka turboxun yan çarı gibi bir şey. Bulaşmayın derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bu nasıldır sizce:
Mesaj otomatik birleştirildi:

55superx ¥usuff rdeMStakeN Sizce hangisini seçmeliyim. Bilgisayarım da sistemimin kurulu olduğu m2 ssd var. Alacak olduğum ssd yi oyun için kullanacağım.

En güvenilir marka olarka bunları buldum:

Son düzenleme:

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
Peki bu nasıldır sizce:
Mesaj otomatik birleştirildi:

55superx ¥usuff rdeMStakeN Sizce hangisini seçmeliyim. Bilgisayarım da sistemimin kurulu olduğu m2 ssd var. Alacak olduğum ssd yi oyun için kullanacağım.

En güvenilir marka olarka bunları buldum:
wd marka alınabilir

Top Bottom