Neler Yeni

SİZCE FC24 ALMALI MIYIM?

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
Öncelikle ayın 14'ünde mi ne epicde bahar indirimleri başlıyor fc24 alsam mı diye düşünüyorum. Bunun dışında şunu söyleyeyim bu saatten sonra online oynamak için alınmayacağını biliyorum ayrıca çok sıkta oynamayacağım arada arkadaşlarla oynarsam diye alsam mı diyorum değer mi yani? Fifa 20 var grafikleri vs de çok soluk geliyor pek hoşuma gitmiyor. Boşver fc23 daha ucuz olur direkt onu al mı dersiniz? Bilemedim deneyimi olanlar yazarsa iyi olur.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,454
İsim
Taha yücel
Öncelikle ayın 14'ünde mi ne epicde bahar indirimleri başlıyor fc24 alsam mı diye düşünüyorum. Bunun dışında şunu söyleyeyim bu saatten sonra online oynamak için alınmayacağını biliyorum ayrıca çok sıkta oynamayacağım arada arkadaşlarla oynarsam diye alsam mı diyorum değer mi yani? Fifa 20 var grafikleri vs de çok soluk geliyor pek hoşuma gitmiyor. Boşver fc23 daha ucuz olur direkt onu al mı dersiniz? Bilemedim deneyimi olanlar yazarsa iyi olur.
fc 23 alma boşuna hiç bir şey yok oyun bitti boşuna para verirsin 24 al kesinlikle

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fc 23 alma boşuna hiç bir şey yok oyun bitti boşuna para verirsin 24 al kesinlikle
sence 25 in çıkmasına yakın mı alayım o zaman indirime girer mi? Geçenlerde 400tl mi neydi keşke alsaymışım napıcam fifayı demiştim. İşin kötü kısmı oyun çıkınca herkes berbat falan diyo adamın hevesi kaçıyo ama ps kafede oynayınca falan sardığı için canın almakta istiyo.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,454
İsim
Taha yücel
sence 25 in çıkmasına yakın mı alayım o zaman indirime girer mi? Geçenlerde 400tl mi neydi keşke alsaymışım napıcam fifayı demiştim. İşin kötü kısmı oyun çıkınca herkes berbat falan diyo adamın hevesi kaçıyo ama ps kafede oynayınca falan sardığı için canın almakta istiyo.
Hocam her sezonda berbat diyiliyor zaten çok takma bunları ne yapcağına bağlı kariyer oynayacaksan 25 çıkmasına yakın al ama ultimate team de felan takılcaksan 25 çıktığında eski sürüme çok önem verilmiyor görevler vs. bi tuhaf oluyor

The Semih

80+ Silver
17 oyna en iyi FIFA oyunu şuanda, 24 felan arcade oldu her maç 5-5 4-3 fela bitiyo futbolla alakası yok.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu eski fifa 17 olsun pes 17 olsun nereden alabilirim aktif satılıyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

17 oyna en iyi FIFA oyunu şuanda, 24 felan arcade oldu her maç 5-5 4-3 fela bitiyo futbolla alakası yok.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,512
İsim
Mert Metshi
ben fifayi sadece kardesimle vs atmak icin oynuyordum 24 alayim dedim cok sardi ultimate team kesinlikle alinir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,739
Üyeler
149,077
Son üye
Hamza_A
Top Bottom