Neler Yeni

Sizce Fenerbahçe'ye Teknik Direktör Olarak Kim Gelmeli?

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aykut Kocaman alkışlanarak geldi, yuhalanarak gönderildi. Fenerbahçe'ye rüya gibi bir sezon yaratacak denerek getirilen Philip Cocu, Fenerbahçe'ye iğrenç bir sezon yaşattı denilerek gönderildi. Kurtarıcı sıfatıyla gelen Ersun Yanal, ''Jailson'un stoperde, Tolga'nın kanatta ne işi var'' denilerek gönderildi. Fenerbahçe'nin çocuğu lakabıyla gelen Erol Bulut'la şu an ''Karbonat Erol'' diye dalga geçiliyor ve %99 sezon sonunda takımdan ayrılacak. Sizce Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olmalı? Joachim Löw gelirse sizce başarılı olabilir mi? Eski efsane Alex De Souza'nın gelme olasılığı var mı, gelirse iyi çalıştırır mı takımı? Düşüncelerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ByEfe04

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Erol Bulut gibi hücum planı hiç olmayan biri gelmesin de, kim gelse ben razıyım. Futboldan soğudum şahsen.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Joachim Löw gelse belki ama gelmez. Mesut Özil'i almak yerine keşke bir teknik altyapıyı oturtsaydı Fener.

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Aykut Kocaman alkışlanarak geldi, yuhalanarak gönderildi. Fenerbahçe'ye rüya gibi bir sezon yaratacak denerek getirilen Philip Cocu, Fenerbahçe'ye iğrenç bir sezon yaşattı denilerek gönderildi. Kurtarıcı sıfatıyla gelen Ersun Yanal, ''Jailson'un stoperde, Tolga'nın kanatta ne işi var'' denilerek gönderildi. Fenerbahçe'nin çocuğu lakabıyla gelen Erol Bulut'la şu an ''Karbonat Erol'' diye dalga geçiliyor ve %99 sezon sonunda takımdan ayrılacak. Sizce Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olmalı? Joachim Löw gelirse sizce başarılı olabilir mi? Eski efsane Alex De Souza'nın gelme olasılığı var mı, gelirse iyi çalıştırır mı takımı? Düşüncelerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ByEfe04
Fenerime uzun süreçte başarılara ulaşan td gelmemeli taraftar taşlar çünkü

sungurhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Ünal YAVUZ
Yılmaz Vural Hakketti

Top Bottom