Neler Yeni

Çözüldü✓ SİZCE HANGİ 6700XT ? SAPPHİRE 2 FAN GİGABYTE 3 FAN

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Bilgisayar topluyorum ve 6700XT bir ekran kartı almak istiyorum. Fiyatın uygun olması açısından 2 adet kart arasında kaldım fakat hangisi daha iyi iş yapar tam bilemedim.

Sizce hangi kartı almalıyım ? Fiyatlar aynı

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berk
Sapphire'in Pulse modelini kullandım. Küçük ve çok ısınmayan bir kart. Gigabyte'ı bir arkadaş kullanıyor, sıcaklık değerleri bir tık daha iyiydi. Gigabyte alınabilir.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigabyte için bu model çok ısınıyor dediler ama ısı testlerini youtube'da bulamadım. Bende gigabyte taraftarıyım ama bakalım :) karşı bir yorum gelmezse alacağım. Yorum için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sapphire'in Pulse modelini kullandım. Küçük ve çok ısınmayan bir kart. Gigabyte'ı bir arkadaş kullanıyor, sıcaklık değerleri bir tık daha iyiydi. Gigabyte alınabilir.
Direk kullanıcısı olduğunuz için çok rahatladım ve gigabyte alıyorum direk :) teşekkür ederim.

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Bilgisayar topluyorum ve 6700XT bir ekran kartı almak istiyorum. Fiyatın uygun olması açısından 2 adet kart arasında kaldım fakat hangisi daha iyi iş yapar tam bilemedim.

Sizce hangi kartı almalıyım ? Fiyatlar aynı
İkisininde soğutması giriş seviyesi sanırım ancak ben olsam gigabyte tercih ederim

Aykut D.

80+ Gold
Gigabyte için bu model çok ısınıyor dediler ama ısı testlerini youtube'da bulamadım. Bende gigabyte taraftarıyım ama bakalım :) karşı bir yorum gelmezse alacağım. Yorum için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk kullanıcısı olduğunuz için çok rahatladım ve gigabyte alıyorum direk :) teşekkür ederim.
2 fanlı eagle modelleri için ısınıyor deniliyordu .

Top Bottom