Neler Yeni

Yardım Sizce Hangi Ekran Kartını Almalıyım

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Mehmet Aslan
Hocam kralsın vallahi çok teşekkür ederim harbiden oradan alsaymışım baya kazık yermişim çok çok teşekkür ederim
bu devirde toplama pc aşırı maliyetli oluyor maalesef hocam. Hazır sistemler çok daha avantajlı oluyor. Birde itopya piyasanın bir miktar üstüne satıyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yağız mutlu
bu devirde toplama pc aşırı maliyetli oluyor maalesef hocam. Hazır sistemler çok daha avantajlı oluyor. Birde itopya piyasanın bir miktar üstüne satıyor :D
Hocam eski sistemimi oradan toplamıştım yıllar önce o yüzden başka firmaya bakmadım bile keşke baksaymışım diyorum şuan yani minnettarım vallahi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Mehmet Aslan
Hocam kralsın vallahi çok teşekkür ederim harbiden oradan alsaymışım baya kazık yermişim çok çok teşekkür ederim
Rica ederim. Benim fikrimi sorsan ben pc hocası sistemin ekran kartını 4070 ti süper yapıp 70.000 e alırdım. Diğer parçalar fazlasıyla yeterli. Yakışıklı da bir anakartı var :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yağız mutlu
Rica ederim. Benim fikrimi sorsan ben pc hocası sistemin ekran kartını 4070 ti süper yapıp 70.000 e alırdım. Diğer parçalar fazlasıyla yeterli. Yakışıklı da bir anakartı var :D
Tamamdır çok teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam müsaitseniz bir sorum olacak asrock markasını hiç duymadım ama iyi bir marka mıdır

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Mehmet Aslan
Tamamdır çok teşekkürler

Hocam müsaitseniz bir sorum olacak asrock markasını hiç duymadım ama iyi bir marka mıdır
asrock yurt dışında fazlaca bilinen ekran kartı ve anakart üreticisidir, korkmanıza gerek yok güzel ürünleri var. Hatta o sistemdeki anakart özel bir seri anakart, tasarımından belli oluyordur :D Belki kullanmazsınız ama Pci 5 gibi en güncel ssd teknolojilerini de destekliyor. Gönül isterdi ki diğer sistemlerdeki gibi X serisi bir anakart olsun ama buda fazla fazla işinizi görür.

Tamamdır çok teşekkürler

asrock tanınan markalardandır ama diğer markalara göre kalitesini bilmiyorum açıkçası, bilen arkadaşlar buyrun lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yağız mutlu
asrock yurt dışında fazlaca bilinen ekran kartı ve anakart üreticisidir, korkmanıza gerek yok güzel ürünleri var. Hatta o sistemdeki anakart özel bir seri anakart, tasarımından belli oluyordur :D Belki kullanmazsınız ama Pci 5 gibi en güncel ssd teknolojilerini de destekliyor. Gönül isterdi ki diğer sistemlerdeki gibi X serisi bir anakart olsun ama buda fazla fazla işinizi görür.
Tamamdır hocam çok teşekkürler

asrock tanınan markalardandır ama diğer markalara göre kalitesini bilmiyorum açıkçası, bilen arkadaşlar buyrun lütfen
Ben de biraz baktığımda genel olarak iyi demişler ama yine de sorayım dedim

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Mehmet Aslan
Tamamdır hocam çok teşekkürler

Ben de biraz baktığımda genel olarak iyi demişler ama yine de sorayım dedim
sistemin videosunu ve sıcaklık testlerini izlemek isterseniz videosunu bırakıyorum.

Top Bottom