Neler Yeni

Sizce hangi sistem daha iyi ?

Liliana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlayda Çolak
Bütçe
25000
Merhabalar bütçem 25.000 TL iki sistem arasında kaldım. Sizce hangi sistem daha iyi ve daha ileriye yönelik olur. Önce sunrise almaya karar vermiştim ama son anda karşıma sinerji sitesindeki kasa çıktı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer Temiz
Merhabalar bütçem 25.000 TL iki sistem arasında kaldım. Sizce hangi sistem daha iyi ve daha ileriye yönelik olur. Önce sunrise almaya karar vermiştim ama son anda karşıma sinerji sitesindeki kasa çıktı.
ben sunrise alırdım ileriye dönük olsun diye

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
am5 olması açısından ilk attığınız sistemin daha iyi olacağını düşünmekteyim
ekran kartının galax olmasından endişeliyseniz gayet iyi bir firmadır ve kartları da fazlasıyla fpdir 4060ın ti olma avantajını diğer sistem 7500f ve am5 ile kapatır verdiğiniz farka bence değer

Liliana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlayda Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır çok teşekkür ediyorum ilginize. Sunrise sistemi alacağım sonradan yükseltme olarak 4070 ti super takabilirim belki. Özel olarak yapılması gereken bir özelleştirmesi var mıdır Sunrise sistemin ?

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Dr Luciano
sunrise

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
tamamdır çok teşekkür ediyorum ilginize. Sunrise sistemi alacağım sonradan yükseltme olarak 4070 ti super takabilirim belki. Özel olarak yapılması gereken bir özelleştirmesi var mıdır Sunrise sistemin ?
eğer şuan 27 civarına çıkabilecekseniz ssdyi 1tb yapmanızı öneririm. sistemdekinin hep okuma yazma hızı düşük hem de 500gb. çok oyun oynayan biriyseniz benim yaşadığım sıkıntıları yaşayabilirsiniz :')
sanırım stok soğutucu geldiğinden ssd ve ram takviyesi yeterli olur ama öncelik bence ssd olmalı

Son düzenleme:

Liliana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlayda Çolak
eğer şuan 27 civarına çıkabilecekseniz ssdyi 1tb yapmanızı öneririm. sistemdekinin hep okuma yazma hızı düşük hem de 500gb. çok oyun oynayan biriyseniz benim yaşadığım sıkıntıları yaşayabilirsiniz :')
sanırım stok soğutucu geldiğinden ssd ve ram takviyesi yeterli olur ama öncelik bence ssd olmalı
tamamdır çok teşekkür ediyorum 1tb kingstona yükseltsem yeterli olur diye düşünüyorum o halde yapılacaksa

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
bence gayet yeterli. ram 16gb şuan yeteceğini düşünüyorum. ekran kartı, işlemci gayet iyi* am5 olup 4060 ekran kartlı bir sistem bu fiyata çok zor bulunur(başka siteler dahil ufak bir gezinti yaptım fiyat olarak iyi bir sistem). şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun<3.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada laptop konunuzu da gördüm internetten ufak bir gezinti yaptığımda sistem özellikleriniz açısından 23ün altında fiyat veren olmadığını gördüm ki ürününüz çok temiz ve garantisi devam ediyor 20nin altına inmemeniz gerektiğini düşünüyorum

Son düzenleme:

Liliana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlayda Çolak
bence gayet yeterli. ram 16gb şuan yeteceğini düşünüyorum. ekran kartı, işlemci gayet iyi* am5 olup 4060 ekran kartlı bir sistem bu fiyata çok zor bulunur(başka siteler dahil ufak bir gezinti yaptım fiyat olarak iyi bir sistem). şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun<3.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada laptop konunuzu da gördüm internetten ufak bir gezinti yaptığımda sistem özellikleriniz açısından 23ün altında fiyat veren olmadığını gördüm ki ürününüz çok temiz ve garantisi devam ediyor 20nin altına inmemeniz gerektiğini düşünüyorum
25 veren oldu ama sisteme ucu ucuna yetiyor o şekilde ondan kararsız kaldım benim hedefim minumum 28 civarları olduğundan tutturamadım bir türlü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,037
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom