Neler Yeni

sizce hangisi MSİ cyborg vs ASUS rog ?

aRoNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali
hocam mentese sorunu var dediler ama cok onemli degil eger ekrani cok ellemezseniz. TUF da victus da isiniyor biraz ama bu fiyat bandina en iyi bunlar.
Ben Legion kullaniyorum.
peki bu fiyat bandında asusta 2. sıradaki rog yerine hangi asus modelini önerirsin atabileceğin bir link var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

selamlar iyi akşamlar msi derseniz
bu bir seçenek
asus rogun fiyatı iyi gibi
böyle bir şey de var
köküne kadar fp derseniz hp bakın.

''Ürün gayet güzel ve kaliteli duruyor msi ile aradında kalmıştım 140w rtx 4060 sebebiyle tercihim bu yönde oldu,70 dereceyi geçmedi henüz vayada zorladım call of ww2 155fps gördüm her şey full ken.ssd küçük bunu söylemek gerekiyor ssd takviyesi ileride ihtiyaca binaen düşünülür.win11 kurana kdr driver eksikti resmi sitede win11 güncelleme sonrası şuan eksiksiz.windows kurulumunda ssd driverı intel sayfasından el altında bir flash da bulunsun kurulumda intel rapid technology driverı olmadan diski görmüyor.teşekkürler kargo kusursuzdu.cihazın garantisi 1 ay erken başlamış görünüyordu cihazı asus uygulamasından kaydettiğimde.mail atıp fatura ekleyip güncellenebiliyor.kutu el degmemiş bandrolsüz hasarsız tertemiz teslim edildi.''

Edit: sizin ürün 4050 yazıyor? 4060 değil mi o?

bu ürün sandım, 4050 titanyum kasa olsa anca o para eder, 4060 bakacaksanız bunu alın ya direkt eleyin o 4050yi
öncelikle fikirlerin için teşekkürler iyi akşamlar ben attığın lenovo ya baktım ama ben işlemcide amd den pek anlamıyorum ve karşılaştırma sitelerine bakıyorum ama karşılaştırma sitelerinde o dediğin modelden yok bu yüzden AMD Ryzen 7 7840HS nasıl hangi intel işlemcisine denk bununla ilgili bir bilgin var mı ?

Kullanıcıların söylediğine göre ekranı açıp kapatırken hafif sallanması dışında menteşe ile ilgili abartılacak bir sorunu yok.
1. cihaz MSİ ın sitesinde yazana göre 45W olarak gözüküyor. Zaten yabancı incelemelerde de defalarca kez söylendi.
teşekkür ederim fikir verdiğin için msi almayacağım şuan asus ya da lenovo arasındayım araştırmaya devam edeceğim iyi akşamlar

Son düzenleme:

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Nedox Bey
peki bu fiyat bandında asusta 2. sıradaki rog yerine hangi asus modelini önerirsin atabileceğin bir link var mı ?

öncelikle fikirlerin için teşekkürler iyi akşamlar ben attığın lenovo ya baktım ama ben işlemcide amd den pek anlamıyorum ve karşılaştırma sitelerine bakıyorum ama karşılaştırma sitelerinde o dediğin modelden yok bu yüzden AMD Ryzen 7 7840HS nasıl hangi intel işlemcisine denk bununla ilgili bir bilgin var mı ?

teşekkür ederim fikir verdiğin için msi almayacağım şuan asus ya da lenovo arasındayım araştırmaya devam edeceğim iyi akşamlar
Hocam fiyat bandina cikabiliyorsaniz sunu alin

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.

selamlar ben sizin attığınız asus rogu 4060 zannettim başta sonra 4060 olanı attım size, hepsiburada linki olarak
7840hs baya baya güçlü + ekran kartının gücünü arttırıyor
+ 7840hs kendi onboard ekran kartı 1050ti gücünde, yani lol vb oyunları rtxi devre dışı bırakıp gayet yüksek fps de oynatır, günlük işlerde ise daha uzun süre sarj yapmadan kullanım sağlar
size attığım şu linkteki ürünü fiyat performans kalite olarak en iyisi şu an

yine lenovonunda 7840hs rtx 4060 modeli var, ben i5 13420h 4050 modelini bugün aldım kurdum hatta ilk oyunu testini biraz önce yaptım,
ekran olarak hp, acer vb. alayını gömer direkt kafadan, rakibi asus tuf ve üstü direkt.

ilk attığınız msi'in adı msi, msi kalitesi yok o üründe.

aRoNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali
45k çok maalesef alamam ama teşekkür ederim fikir verdiğin için şuan msi almaktan vazgeçtim lenovo ya da asus almayı planlıyorum şuan bu modele bakıyorum ssd ve ram az ama ilk aldığımda ram 16gb yapsam sonrasında ssd yi yükseltsem mantıklı olur mu ? çünkü şuan diğerini almak için beklediğimde zamlanıcak ama bunu alırsam en azından 1 2 ay sonra yükseltirim

selamlar ben sizin attığınız asus rogu 4060 zannettim başta sonra 4060 olanı attım size, hepsiburada linki olarak
7840hs baya baya güçlü + ekran kartının gücünü arttırıyor
+ 7840hs kendi onboard ekran kartı 1050ti gücünde, yani lol vb oyunları rtxi devre dışı bırakıp gayet yüksek fps de oynatır, günlük işlerde ise daha uzun süre sarj yapmadan kullanım sağlar
size attığım şu linkteki ürünü fiyat performans kalite olarak en iyisi şu an

yine lenovonunda 7840hs rtx 4060 modeli var, ben i5 13420h 4050 modelini bugün aldım kurdum hatta ilk oyunu testini biraz önce yaptım,
ekran olarak hp, acer vb. alayını gömer direkt kafadan, rakibi asus tuf ve üstü direkt.

ilk attığınız msi'in adı msi, msi kalitesi yok o üründe.
kendi aldığınız ürünün linkini atabilir misiniz ?
peki sizce sizin attığınız lenovo loq laptopu almak yerine attığım asus rog laptopu alıp zaman içerisinde ram ve ssd sini yükseltsem hangisi daha mantıklı olur ? https://www.n11.com/urun/asus-rog-s...Fj4y3hVXm6mNqHsSOKCiMaAmS9EALw_wcB#unf-review
bir diğer sorumda attığınız lenovo loq laptopun ekran kartı watt değeri kaç acaba ben bulamadım bu arada vaktinizi alıyorum gerçekten vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

Son düzenleme:

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.

bunu alabilirsiniz bu rtx 4060 olanı ilk attığınız rtx 4050 idi

benim aldığım bu 28k sorunsuz makine sizin bütçeniz 40k ise o rogu alın.

aRoNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali

bunu alabilirsiniz bu rtx 4060 olanı ilk attığınız rtx 4050 idi

benim aldığım bu 28k sorunsuz makine sizin bütçeniz 40k ise o rogu alın.
bu asus rog a zam gelmiş dün 41k filandı simdi 44k olmuş bu yüzden sizin attığınız lenovo LOQ u alıcam 40k olanı o da güzel laptop attığınız için teşekkürler

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
bu asus rog a zam gelmiş dün 41k filandı simdi 44k olmuş bu yüzden sizin attığınız lenovo LOQ u alıcam 40k olanı o da güzel laptop attığınız için teşekkürler
Hayırlı olsun hocam,
Taksit seçeneklerine bakın bazı bankalarda 3 ay erteleme +6taksit.

aRoNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali
Hayırlı olsun hocam,
Taksit seçeneklerine bakın bazı bankalarda 3 ay erteleme +6taksit.
dostum selam ben alicaktim bugün ama ben bunu freedos alıp kendim format attigimda garanti kapsamı dışına cikiyormus dogru mu

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
dostum selam ben alicaktim bugün ama ben bunu freedos alıp kendim format attigimda garanti kapsamı dışına cikiyormus dogru mu
kim söyledi bunu? yok öyle bir şey.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Nedox Bey
yok oyle bir sey garanti disi ancak laptop arkasini acip oradaki bir pine vs zarar verirseniz gider.

aRoNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali
suan alacaktim 43.500 olmuş bu butceye baska brsy var mi daha iyi alinabilecek ben lenovo log alicaktim 40k olanı varsa 43.500 e daha iyisi

aldım ya şaka gibi sabah baktim 40k idi simdi 43.500 olmus yapicak birsey yok senide yordum tesekkur ederim

Son düzenleme:
Top Bottom