Neler Yeni

Yardım Sizce kargo tahmini kaç para tutar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Sistem aldım adresime geldi ve onu arkadaşıma yollamak istiyorum. Ispartadan konyaya sizce tahmini ne kadar tutar kargo ücreti? Firma farketmez siz hangisi hakkında bilgi sahbiyseniz. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Yasarrrp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yaşar D. Yıldırgan
Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Sistem aldım adresime geldi ve onu arkadaşıma yollamak istiyorum. Ispartadan konyaya sizce tahmini ne kadar tutar kargo ücreti? Firma farketmez siz hangisi hakkında bilgi sahbiyseniz. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Üstat fiyatlar konusunda pek emin değilim ama şunu söyleyebilirim ki en uygunu PTT

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler cevaplarınız için. Pttye gidip fiyat alacağım yarın. Ay umarım 15-20tlyi geçmez ya. İnternetten hesaplattım abuk subuk fiyatlar çıkıyor 700-800 diyor.

Yasarrrp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yaşar D. Yıldırgan
Çok teşekkürler cevaplarınız için. Pttye gidip fiyat alacağım yarın. Ay umarım 15-20tlyi geçmez ya. İnternetten hesaplattım abuk subuk fiyatlar çıkıyor 700-800 diyor.
Üstat o kadar fiyat yurt dışından kasa aldığımızda çıkıyor bu işte bir gariplik var aman dikkat et.

Top Bottom