Neler Yeni

Yardım Sizce monitörümü değiştirmeli miyim?

PunkiesT

80+ Bronze
1 ms mprt olan va panellerin hepsinde çok ghosting olur zaten , 1 ms gtg va panel olanlarda normal seviyede oluyor.
Samsung Odyssey G7 32'' olanından aldım 1 sene evvel monitörde sıkıntı var diye iade ettim ghosting olaylarını tam bir bilgim yokken 9999 Tl filandı şimdiki fiyata bak birde.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Arkadaşlar tekrar teşekkür ederim fikirleriniz için. Bu monitörü ben Xbox Series S aldığımda kullanmak için 6.143 liraya almışım. Açıkçası o zaman çokta araştırmadan fiyat üzerinden gidip 32 inc bu monitörü satın aldım. Şimdide sisteme geçince kafamda acaba IPS bir monitöre geçsem daha mı iyi olur diye bir fikir vardı ancak hem konudaki fikirlerden sonra hem de tekrar bir düşündüğümde belirttiğim oyunları oynadığım için ve monitörün renk vb. yönlerden ben de bir rahatsızlık vermediğini düşündüm. Yani kısaca, şu an için yeni bir monitör fikrimden vazgeçtim, boşa masraf olur benim için. Tekrar herkese teşekkürler. :)

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Arkadaşlar merhaba,
Sistem özelliklerim imzamda yazıyor. Şu an kullandığım monitörün linkini bırakıyorum konuya. Sizce değiştirmeli miyim? Bana yeterli gibi geliyor ama bir yandan değiştirsem daha mı iyi olur diye aklımı kurcalıyor. CS, Valorant gibi rekabetçi oyunları oynamıyorum, bunu belirteyim. Değiştirirsen daha iyi olur derseniz de geçeceğim monitör yine 32 inc olmalı. Ne dersiniz?

32 inç kullanılmaz rekabetçi oyunlarda bütçe söyleyin ben bakayım birşeyler hem büyük hem ghosting sorunu mevcut hemde kavisli

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
32 inç kullanılmaz rekabetçi oyunlarda bütçe söyleyin ben bakayım birşeyler hem büyük hem ghosting sorunu mevcut hemde kavisli
Hocam ben konudaki ilk mesajımda rekabetçi oyunlar oynamadığımı yazmıştım zaten. :)

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan
Yani G7' den itibaren daha azmış hissedilmeyecek seviyede sanırım VA panellerin genelinde var Samsung G7 serisinden sonra en iyi azaltan marka olmuş gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer şikayetçiysen değiştirsin 3 aydır monitör bakıyorum aldığım MSI G274QPX modeli kalitesiz görüntü için iade ettim oyun için yenileme hızına vermişler görüntüden götürmüşler. Yani bende Alienware modelini aldım dün daha elime ulaşmadı yarın veya Pazartesi heralde gelir. Önerdiğim modelle aynı görüntü kalitesine sahipmiş daha az özellikli hali. Görüntü kalitesi için IPS ve 1440 P aldığım için benim için önemli
Hangi Alienware modelini kaç paraya aldınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sistemin hakkı IPS ve 1440P monitördür ayrıca G5 ghosting sorunu olduğu belirtiliyor . Anakartı 650 serisinden alsaydın keşke. Düşünürsen alttaki modelini önerildi bana çok ben de daha özellik Dell AW2724Dm modelini dün aldım. Burada biraz taban modeli gibi daha ucuz
Görüntü kalitesi olarak iyi bir modelmiş. Samsung G serisi G7' den itibaren alınmalı gibi
Hocam kaç paraya aldınız ve görüşlerinizi nedir. Listemde olan monitörlerden biri fiyat düşse alabilirim belki .?

PunkiesT

80+ Bronze

PunkiesT

80+ Bronze
Çok güzel hayrını görün. Görüşlerinizi merak ediyorum. Pahalı olmasa ben de alırdım.
Sağol iade ettiğim görüntü kalitesi kötü monitörden sonra 3 ay gibi bir süre sonunda Technopattan biri önerdi akakçede liste yapmıştım arasında en iyisi bu dedi. Dell 'in bu modellerinden hiç şikayet eden üzdüğünü söyleyen çıkmamış hem kendisi hemde Gaming.gen.tr memnun kalındığını dile getirdi . Ben söylenenleri söylüyorum daha kullanmadım dipnot olarak belirteyim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,779
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom