Neler Yeni

Çözüldü✓ Sizce MSI RX 580 armor oc ekran kartı satılır mı?

Hashuso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Hüseyin keskin
Şu anda bilgisayarımda 2-2,5 yıllık garantisi olmayan bir MSI rx 580 var. Ürün şu tam olarak:https://www.vatanbilgisayar.com/msi...radeon-dx12-ekran-karti.html#urun-ozellikleri
Şu anda mining olsun stok olsun pahalı fiyatlar. Bu kartta hiç mining işlemi yapılmadı.
Bu kart ile genelde Minecraft,sniper elite 4,cs:go vb. şeyler oynadım. Başka bir şey yapılmadı. Ağır olarak bir iş yapmadım. Sizce bu kart satılır mı? Satsam yerine daha iyisi olurmu 2.el falan.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
alperen taha demir
Ben olsam kesinlikle satar idarelik bir şey alırdım ki öyle de yaptım ama eğer daha iyisini almayı planlıyorsanız bana pek mantıklı gelmedi malum piyasada

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan
Şu anda bilgisayarımda 2-2,5 yıllık garantisi olmayan bir MSI rx 580 var. Ürün şu tam olarak:https://www.vatanbilgisayar.com/msi...radeon-dx12-ekran-karti.html#urun-ozellikleri
Şu anda mining olsun stok olsun pahalı fiyatlar. Bu kartta hiç mining işlemi yapılmadı.
Bu kart ile genelde Minecraft,sniper elite 4,cs:go vb. şeyler oynadım. Başka bir şey yapılmadı. Ağır olarak bir iş yapmadım. Sizce bu kart satılır mı? Satsam yerine daha iyisi olurmu 2.el falan.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
hocam üzerine para koymadan yenisi olmaz olsada 2060 olur

hocam iki kartın arasında dağlar kadar performans teknoloji ve güncellik farkı var ayrıca kimse 580 gidipde 7k felan vermez çünkü 2060 lar 7k ya satılıyor
kaldı kı ben 7k ya 1080 satamadım siz ne diyorsunuz 2060 dan daha güçlü ama rtx ve dlss yok
hatta birisi ciddi alıcıyım dedi videolarını çeker misin test videosunu kartın videosunu felan 3 adet video çektim bir güzel uğraştım adama yolladım adam geri dönüş yapmadı bile baya da sinirlendim yani

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan
hocam iki kartın arasında dağlar kadar performans teknoloji ve güncellik farkı var ayrıca kimse 580 gidipde 7k felan vermez çünkü 2060 lar 7k ya satılıyor
kaldı kı ben 7k ya 1080 satamadım siz ne diyorsunuz 2060 dan daha güçlü ama rtx ve dlss yok
hatta birisi çiddi alıcıyım dedi videolarını çeker misin test videosunu kartın videosunu felan 3 adet video çektim bir güzel uğraştım adama yolladım adam geri dönüş yapmadı bile baya da sinirlendim yani
hocam üzerine para koyup demek istemiştim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,823
İsim
göksel yurtcan

Hashuso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Hüseyin keskin
para eklemeden yenisi olmaz olsa da 2060 olur dediğiniz için demiştim bende
ama evet yani para eklemeden daha üst bir karta geçemez
Bende ancak ekleyerek olur diyordum zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama işte fiyat ne olabilir ki garantisiz ama kutulu. Ve bunu yaparsam neler olur ekleyerek.

Bende ancak ekleyerek olur diyordum zaten.

Ama işte fiyat ne olabilir ki garantisiz ama kutulu. Ve bunu yaparsam neler olur ekleyerek.
valla hocam piyasa çok değişik isteyen istediği fiyatı yazıyor 7k ya da satan var 5k ya da bence 5.5k yazarak deneyebilirsiniz talebe göre fiyatı yükseltir veya düşürürsünüz ve üzerine 5.5k ya satarsanız 1.5k ekleyerek 1080 veya 2060 alabilirsiniz 1080 daha güçlü ama rtx ve dlss yok 2060 da ise rtx ve dlss var

Hashuso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Hüseyin keskin
Hepinize teşekkürler,küçük bir karar değişikliği ile vazgeçtim satmaktan.

[Konu Kilitli]

Top Bottom