Neler Yeni

Sizce nasıl bir drone almalıım

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Drone almaya heves ettim ama dediğim gibi sadece heves onun için çok pahalı bir şey olmasını istemiyorum
Özellikleri
Hemen kırılmaın tamam 10000 TL lik drone gibi sağlam olmasın ama en azından ağacın yaprağına çarpıncada bozulmasın
Şarjı biraz gitsin yani en azından 15 20 dk falan tam güçte uçurabiliyim
Hafif esintide uçup gitmesin yani rüzgar daha ağacın yaprağını kıpırdatamazken drone un kontrolünü kaybetmiyim
Kamerası olsun 720 p 1080 p video yeterli sadece etrafa kuş bakışı bakmak için kullanıcam
Biliyorum istediğim özellikler çok gibi duruyor fakat bütün özelliklerin düşük seviyesini istedim
Bu özelliklerin düşük seviyelerini karşılayan bir drone almak istesem sizce bana ne kadara maal olur ve önerebilir misiniz
Konuyu açıcak kategori bulamadım

Erda Yıldırım

80+ Gold
Drone almaya heves ettim ama dediğim gibi sadece heves onun için çok pahalı bir şey olmasını istemiyorum
Özellikleri
Hemen kırılmaın tamam 10000 TL lik drone gibi sağlam olmasın ama en azından ağacın yaprağına çarpıncada bozulmasın
Hafif esintide uçup gitmesin yani rüzgar daha ağacın yaprağını kıpırdatamazken drone un kontrolünü kaybetmiyim
Kamerası olsun 720 p 1080 p video yeterli sadece etrafa kuş bakışı bakmak için kullanıcam
Biliyorum istediğim özellikler çok gibi duruyor fakat bütün özelliklerin düşük seviyesini istedim
Bu özelliklerin düşük seviyelerini karşılayan bir drone almak istesem sizce bana ne kadara maal olur ve önerebilir misiniz
bu var ama kullanması epey zor yani ben zor kullanıyorum duvara falan kafa atıyorum

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Havada asılı kalması bir drone için çok önemlidir. Ayrıca bağlantı koptuğunda başladığı yere de dönmesi gerekir. Fakat bunu sağlayan dronelar (dji vs..) biraz pahalı. Uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorsan corby markasına bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerim Tatoğlu
Özellikleri
Phantom 3 Standart - Phantom 3 Advanced

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerim Tatoğlu

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğim gibi heves için alıyorum ve özelliklerininde çok iyi olmasına gerek yok havada asılı kalsın ve dediğim özellikler olsun yeter 500 ü geçmese iyi olur
En giriş seviye djı Tello var kumandasız ve sonra yükseltme yapabiliyorsun ( ek batary- kumanda - ve wifi sinyal güclendirici alabilir mesafesini yükseltebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada bu var hem 4k https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwig2OHvv7LxAhVCg4MHHcHmCakYABAEGgJlZg&ae=1&sig=AOD64_1kpB94rzxEaTw65VRIJrprT_QsvQ&adurl=https://www.hepsiburada.com/aden-e58-pro-4k-fly-more-combo-drone-p-HBV00000V3XZW?magaza=Hubsan&ctype=70&q=

Bu 700 TL ama çok memnun edmez ama iyidir

2.ek düşünebilrisin

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
sezer adıgüzel
aldıktan sonra iha kayıt sistemine giriş yapmayı unutma. uçuracağın bölgede izin almalısın falan birkaç prosedür var. yoksa bir bakmışsın dron süzüle süzüle yere çakılıyor :)

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Havada asılı kalması bir drone için çok önemlidir. Ayrıca bağlantı koptuğunda başladığı yere de dönmesi gerekir. Fakat bunu sağlayan dronelar (dji vs..) biraz pahalı. Uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorsan corby markasına bakabilirsin.
Corby markasının hangi dronunu önerirsin 500 TL altına

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
Corby markasının hangi dronunu önerirsin 500 TL altına
corby geç, dji tello alabilirsin

corby geç, dji tello alabilirsin
giriş seviyesi olarak

500 ü geçmeyen havada sabit kalacak, dayanıklı,hafif esintide uçup gitmeyecek ve kaliteli çekim yapacak drone alamazsınız. parametreleriniz 4 5k lık drone lar ile uyuşuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom