Neler Yeni

Sizce ötanazi yasal olmalı mı?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,261
İsim
Enes kaya
Detayli bilmiyorum ama islamda caiz değildir. Sacma bence de zaten inananlar icin ruhu verip alan allah sen kendin acını bitirmek icin öldürmek istiyorsun. İnanca göre ters

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Detayli bilmiyorum ama islamda caiz değildir. Sacma bence de zaten inananlar icin ruhu verip alan allah sen kendin acını bitirmek icin öldürmek istiyorsun. İnanca göre ters
Bunu isteyen adam sence inancı düşünür mü az mantık.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ötanazi ülkemizde neden yasal değil? Bunu dini bir sebebi var mı?
yani eğer bunu yapacak kişiler var ise ve olmak isteyenler var ise yasal olabilir.
Sonuçta kimse kafasına silah dayatılarak bu işe sokulmayacağına göre bir sorun olmaz bence
he süreci zor tutardım ben mesela insanların düşünmesi ve taşınması , fikirlerinden vazgeçmesini belki sağlar diye büyük bir karar sonuçta intihar etmek isteyen de zaten ediyor

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
mustafa can
Geri dönüşü olmayan ağır acı çeken hastalar için güzel bir yöntem ama intihar içinse ne olursa olsun uygulanmamalı ve yada uygulanmadan önce piskolojik yardim almali

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
bence yasal olmalı ruhen psikolojik olarak acı çeken insanlar bunu seçip kendilerini kurtarabilir.

Sen kendin intahar edemiyorsan devleti masrafa sokmaya hakkın yok, o paralar 5 li çetelere akmak durumunda senin ötenazinle uğraşamazlar sanırım mantık bu olabilirmi bilemiyorum

Evet yasal olmalı özgürlük ✍️
olmaz boşa heveslenmeyin. Ötenazi olursa devlet vergiyi kimden alacak? Tam tersi 3 çocuk yapıp nüfusun artması lazım devlet sürümden vergi alıp kazanmak zorunda çünkü zaten millette para yok verdiği vergi kurtarmıyor kasayı. Nüfus artarsa bi şekilde vergi toplar illaki yiyecek içecek benzin şu bu para harcamak zorunda vatandaş

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,598
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
olmaz boşa heveslenmeyin. Ötenazi olursa devlet vergiyi kimden alacak? Tam tersi 3 çocuk yapıp nüfusun artması lazım devlet sürümden vergi alıp kazanmak zorunda çünkü zaten millette para yok verdiği vergi kurtarmıyor kasayı. Nüfus artarsa bi şekilde vergi toplar illaki yiyecek içecek benzin şu bu para harcamak zorunda vatandaş
O zaman ben kafama sıkarım bana ne bra✍️

Dušan Tadić

80+ Silver
Evet, isteyen insanlar başka şekilde de intihar edebiliyor zaten. En azından zahmetsiz ve acısız bir ölüm olur

Top Bottom