Neler Yeni

Sizce tercih veremeli miyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,772
İsim
.
EA'da 473 bin yaptım.Geçen seneye göre %60 a yakın kendimi ileri götürmüşüm ve bunu cidden yarım yamalak bir çalışma ile yaptım.Evet ciddi çalışma şansım vardı ama bunu yapmadım bir nevi eşşekliğim tuttu diyelim.Sizce tercih veremeli miyim yoksa hazırlanmalı mıyım tekrardan ? Sevgilim bir daha hazırlan diyor annem ise yaşadığım yerde tercih ver diyor ama yaşadığım yer akademik başarısı düşük bir yer ondan napacağımı bilmiyorum. (2.kez sınava girdim)

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Pukiina
EA'da 473 bin yaptım.Geçen seneye göre %60 a yakın kendimi ileri götürmüşüm ve bunu cidden yarım yamalak bir çalışma ile yaptım.Evet ciddi çalışma şansım vardı ama bunu yapmadım bir nevi eşşekliğim tuttu diyelim.Sizce tercih veremeli miyim yoksa hazırlanmalı mıyım tekrardan ? Sevgilim bir daha hazırlan diyor annem ise yaşadığım yerde tercih ver diyor ama yaşadığım yer akademik başarısı düşük bir yer ondan napacağımı bilmiyorum. (2.kez sınava girdim)
İstediğim bir bölüm var mı? Eğer yoksa (üni bitirmekse sadece) tercih verebilirsin. Sıralaman istediğin bölüme yakın değilse ve üstüne yüklenmeden bu şekilde bir sıralamayı rahat yaptıysan, (%60 kendimi ilerlettim dediğine göre söylüyorum bunu.) dahaa iyisini başarabilirsin. 1 sene mezunluğu çekip daha iyi bir bölüme yerleşmeni isterim.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,309
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Adam gibi oturup çalışman lazım eğer üçüncü girişinde de bunu yapacağına inanmıyorsun yaz gitsin bi yeri ama sonucunda bir şey bekleme o kadar yani.
Hayatınızı belirleyecek sınava niye çalışmazsınız gençler babanızın fabrikası mı var ya da babanız esnaf mı şuna bi sene kafayı gömün çalışın ya hu sonra kırk sene ağlarsınız bakın.

Top Bottom