Neler Yeni

Sizce yıl sonuna doğru ya da 2023 yılının başında dolar düşer mi?

NespaY

80+ Silver
Sizce dolar ne olur? Şu an laptop almak mantıklı mı?
(Gelecek yıl seçim var, TOGG seri üretime geçecek vs. vs. bunların etkisi olup piyasa ucuzlar mı? Malum geçen yıl 5000 olan laptop bu yıl 10000 olduğu için acele mi etsem yoksa beklesem mi diyorum bilemedim sizin de fikirlerinizi almak istedim.)
Düşmez daha da artar.

rado2373

80+
Şimdi şöyle bir şey var düz mantık seçim kazanma ihtimali olsun istiyorsa doları düşürmek zorunda he yok derse kazanamaz yeni gelicek kişiden illa küçük çaplı bi düşme olur ama yapıcağı politakalara bağlı uzun vadede

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Doların düşmesi şuan tamamen hayal.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Yasaklayınca bir şeyler değişeceğini bi' senin gibi düşünenler, bir de hükümet galiba. Adamlar daha yeni şirketlerde belli bir miktarın üstünde döviz tutma yasağı koydu. Sonuç hep aynı.
Daha bugün iş yerinde masanın üstünde bir fiş gördüm bir bakayım dedim arkadaşlardan birisi gitmiş 200 euro almış bir kaç kişi daha var döviz alan damlaya damlaya göl olur diye bir tabir var herkes bu şekilde az az alsa TL hayatta değer kazanmaz. Hiç döviz tutturmayacaksın bir kere onlar bununda açığını bulmuştur

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Daha bugün iş yerinde masanın üstünde bir fiş gördüm bir bakayım dedim arkadaşlardan birisi gitmiş 200 euro almış bir kaç kişi daha var döviz alan damlaya damlaya göl olur diye bir tabir var herkes bu şekilde az az alsa TL hayatta değer kazanmaz. Hiç döviz tutturmayacaksın bir kere onlar bununda açığını bulmuştur
Döviz yasaklaması yatırımcıya korku vermekten başka bir şey yapmaz. Zaten yurt içerisindeki parayla aman aman bir şey olmaz. Ülkeye dışarıdan para gelmesi lazım. Çözüm önemli reformlar yaparak insanların Türk Lirasına güvenmesi sağlamak.

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,032
İsim
Turuncu Keskin
Düşebilir. Rusya ve diğer ülkelerle kendi para birimleri üzerinden anlaşmalar yapıyoruz, dolar rehavetini biraz kaybedecek oluyor, ama çok ekstrem düşeceğini sanmıyorum.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Döviz yasaklaması yatırımcıya korku vermekten başka bir şey yapmaz. Zaten yurt içerisindeki parayla aman aman bir şey olmaz. Ülkeye dışarıdan para gelmesi lazım. Çözüm önemli reformlar yaparak insanların Türk Lirasına güvenmesi sağlamak.
Ticaretle uğraşanlar yurt dışından ürün alanlar için yasaklanmasın normal vatandaş için yasaklansın anlamıyorsa zorla anlattıracaksın sen devletsin bu kadar pısırık olmayacaksın millet döviz almasın diye TL ye özendirme paketi açıklandı noldu pek bir etkisi olmadı millet hala döviz almaya devam etti ayrıca ülkenin en zenginlerinin döviz miktarları kontrol edilsin uçuk kaçık miktarda döviz bekletenler cezalandırılsın

Son düzenleme:

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Forum açıldığından beri hep aynı soru. "x zamana kadar/zamanda dolar düşer mi"
Düşmüyor arkadaşlar düşmüyor, ne alacaksanız ne yapacaksanız en kısa sürede yapmaya bakın. Sonra daha çok zararlı çıkarsınız

Top Bottom