Neler Yeni

Sizin ailelerinizde böyle garip mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
hazarcoban
İlker Dayım: Kılıçdaroğlunu kötü evliyalar tarafından yönetildiğine inanıyor ve evliyaların aslında dünyayı yok etmek istediğini söylüyor.Bunuda
fantalara zombiye çeviren flakka hapını ekleyerek yapcaklar diyor.Kendisi cinler aç kalmasın diye üzülüyor ve yatak altlarına yemek felan koyuyor.

Zeynep Annem: Evi karıncalar bastı,nerden duymuş bilmiyorum eve geldiğimde karıncalarla sohbet ediyordu.Eğer onlara güzelce gitmeleri
gerektiğini söylerse bidaha gelmiceğine inanıyor.Hemde Kuranı kerimin değiştirildiğine inanan bir müslümandır kendisi.

Murat Dedem: Gece saat iki. 19-20 yaşındaki gençler top oynuyor ve ses oluyor diye dışarı çıkıp pompalı tüfekle yanlarına gidip bağırıyor.Kendisi
zamanında 3 arsamızı sattı boş yere.O günden beridir yoksuluz.

Üvey Babam durmuş: Yıllardır uğraştı ve kendi işini kurdu.Bütün sermayeyi(6 milyon lira) tek bir işe yatırdı ve battı.Bütün aile kredi çekip vermiştik sülalecek borçlandı hepimize.Yeni boşanmış
evi olmayan dayım son parasını vermişti bir umut.O parada battı.

Üvey kardeşim hasan : Borçlarımızı ödemek için satacağımız arabayı alıp sevgilisiyle kaçtı.Babam onu evlatlıktan reddetti.

Yıldız yengem: Dayımı 2018 den beridir fabrikadaki bütün müdür ve işçilerle aldattığı ortaya çıktı.Hatta patron yengemi arabasıyla evin önüne gelip mesai diye alıyormuş.
Dayımda işe gidiyor zannedip pencereden el sallıyormuş garibim.Boşandılar ve bölüşülen parayı dayım babamın işine yatırdı.O para battı dayım evsiz kaldı.

Hüseyin dayım: İşimize sermaye ortağı olmak için eşinden gizli ortak biriktirdikleri yarım milyon lirayı verdi.O parada işle beraber battı.

Ben: Allaha inanmayan ateist,koyu kemalist erzurumlu memleket partili bir kürdüm.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
Ahmet Sevinç
olum bu ne biçim aile çok şükür bizimkisi garip değil
aslında garip vs. demek doğru olmaz her ailede böyle bireyler olaylar entrikalar olabilir önemli olan senin onlar gibi olmaman

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Ad
Okurken, arkaya karakter tanıtım zımbırtılı şarkı açmak lazım mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

He bi de bu da olabilir

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,936
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
ilker dayı bir babadır bizim için...

Merdonaldo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Mert
Benimde baba tarafım garip babaannem alzheimer rahmetli dedemden mal var o malları almak için uğraşıyoz

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
ilker dayi idol
Mesaj otomatik birleştirildi:

wattpada yaz bunlari 15 lik yikik eceleri buyule hikayenle unlu ol birak burayi
1-2 seneye tum bahsettigi borclari oder ve tekrar is kurar

Top Bottom