Neler Yeni

Skinbaron Güvenilir mi? Csgo Bıçak Satacağım

holmberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Arda Çinici
İskelet Bıçak Gece Çizgisi
Ya Steam pazarına koyun yada ByNoGame üzerinden satın .d en güvenirleri o takas olayına sakın girmeyin. başka sitelerdende alışveriş yapmayın aranızda bence .d

Flokii

80+
Vay arkadaş yav :D hayırlısı olsun bynogame'den sat derim bende 300 tllik skin çıkarmıştım 1 gün oynadım vac yedim skini test etmek için oynayayım demiştim oysaki.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Arkadaşlar selam, 2 gün önce cs de kasadan bıçak çıkardım yaklaşık fiyatı 4000 TL. 2-3 kişi beni steam den ekledi biri ciddi alıcı 7 günlük kilidi kalktıktan sonra almak istedi. Alışverişi de skinbaron üzerinden yapmak istiyor. Önceden kullananız var mı, para çekmede sıkıntı yaşar mıyım? Pek bilgim olmadığı için sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim.
Skinbaron BIG takımının sponsoru, Türkiye'den parayı çekemezsiniz diye biliyorum.
Bynogame , Gamesatış üzerinden satış yapmak daha iyi olacaktır.

ER-Z7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Eren
Ya Steam pazarına koyun yada ByNoGame üzerinden satın .d en güvenirleri o takas olayına sakın girmeyin. başka sitelerdende alışveriş yapmayın aranızda bence .d
Steam pazarına koymayacağım çünkü direk satıp parasıyla telefon almayı düşünüyorum. O yüzden bir sitede satıp parayı karta çekmem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vay arkadaş yav :D hayırlısı olsun bynogame'den sat derim bende 300 tllik skin çıkarmıştım 1 gün oynadım vac yedim skini test etmek için oynayayım demiştim oysaki.
ahahhaha :D ben hiç beklemeden satayım bari bizde vac felan yeriz şimdi :D

Skinbaron BIG takımının sponsoru, Türkiye'den parayı çekemezsiniz diye biliyorum.
Bynogame , Gamesatış üzerinden satış yapmak daha iyi olacaktır.
Gamesatış a baktım da benim aynı bıçağı adam ucuz fiyata koymuş nerdeyse yarı fiyatı öyle duruyodu orda alan olmaz galiba gene en iyisi bynogame

Bynogame den başka önereceğiniz site var mıdır? Shadowpay hakkında bilginiz var mı orada satsam parayı çekebilir miyim? @holmberg @rdeMStakeN @PederFG @firatbey @ThreateNN

Son düzenleme:

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Arkadaşlar selam, 2 gün önce cs de kasadan bıçak çıkardım yaklaşık fiyatı 4000 TL. 2-3 kişi beni steam den ekledi biri ciddi alıcı 7 günlük kilidi kalktıktan sonra almak istedi. Alışverişi de skinbaron üzerinden yapmak istiyor. Önceden kullananız var mı, para çekmede sıkıntı yaşar mıyım? Pek bilgim olmadığı için sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim.
Siteyi bilmem ama dolandırıcı dolu steam.Bi kasa açma sitesinde 130 tl lik m4a4 skini dusurdum hemen 3 farkli hedsaptan şanslı kişisiniz bıçak vericea falan diye dolandırıcı hesaplar yazmaya başladı.Hocam bir sorum olacak siz bıçağı cs deki kasadanmı düşürdünüz?

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Steam pazarına koymayacağım çünkü direk satıp parasıyla telefon almayı düşünüyorum. O yüzden bir sitede satıp parayı karta çekmem lazım

Gamesatış a baktım da benim aynı bıçağı adam ucuz fiyata koymuş nerdeyse yarı fiyatı öyle duruyodu orda alan olmaz galiba gene en iyisi bynogame

Bynogame den başka önereceğiniz site var mıdır? Shadowpay hakkında bilginiz var mı orada satsam parayı çekebilir miyim? @holmberg @rdeMStakeN @PederFG @firatbey @ThreateNN
Gamesatış var işte.
Ama ben Bynogame'i tercih ederdim.

ThreateNN

80+
En İyi Cevap
1

Ben bynogame'den başka bir site bilmiyorum güvenli olarak ne desem yanlış olur.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bynogame, GameSatış veya ShadowPay'dan satabilirsin. ShadowPay'i hiç kullanmadım fakat güvenilir diye biliyorum. Çok fazla kişi öneriyor. Kripto para olarak çekersin. Borsalardan TRY'ye çevirirsin.

ER-Z7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Eren
Siteyi bilmem ama dolandırıcı dolu steam.Bi kasa açma sitesinde 130 TL lik m4a4 skini dusurdum hemen 3 farkli hedsaptan şanslı kişisiniz bıçak vericea falan diye dolandırıcı hesaplar yazmaya başladı.Hocam bir sorum olacak siz bıçağı cs deki kasadanmı düşürdünüz?
evet envanterde 1 tane kasa duruyodu öyle para da boş duruyodu açtım bıçak çıktı :D Bana yazan adam direk bıçağı satın almak istedi fiyatını da tam veriyordu neyse riske atmaya değmez çıkardım arkadaşlıktan :D

firatbey

80+ Silver
evet envanterde 1 tane kasa duruyodu öyle para da boş duruyodu açtım bıçak çıktı :D Bana yazan adam direk bıçağı satın almak istedi fiyatını da tam veriyordu neyse riske atmaya değmez çıkardım arkadaşlıktan :D

Fiyatını tam veriyorsa niye steam'dan almak yerine senden alıyor :D

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,308
İsim
Kaan
skin baron güvenli big e falanda sponsor ama alıcı dolandırıcı olabilir genelde trade sırasında attığı linkler fake oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom