Neler Yeni

skolyozum var ne yapmam lazım

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
doktora gitmiştim bana ya yüzücen ya da barfiks çekicen demişti barfiks çekiyorum asılı kalıyorum zaman zaman da ama ağrı geçmiyor gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum bazen ağrı çok oluyor bazen olmuyor sandalyemi değiştirmemle oldu bu skolyoz zaten çok rahat etmediğimden 1 hafta sonra değiştirdim ama bana bıraktığı hediye bu oldu ... herhangi bir çözümünüz her hangi bir teknik ne varsa açığım gerçekten yardıma ihtiyacım var bu konuda

charybdis

80+
doktora gitmiştim bana ya yüzücen ya da barfiks çekicen demişti barfiks çekiyorum asılı kalıyorum zaman zaman da ama ağrı geçmiyor gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum bazen ağrı çok oluyor bazen olmuyor sandalyemi değiştirmemle oldu bu skolyoz zaten çok rahat etmediğimden 1 hafta sonra değiştirdim ama bana bıraktığı hediye bu oldu ... herhangi bir çözümünüz her hangi bir teknik ne varsa açığım gerçekten yardıma ihtiyacım var bu konuda
maalesef söylediğin harici bi çözümü yok artık bununla yaşicaksın dikkatli olarak ilerlemeyi yavaşlatabilirsin bende de var çok canımı sıkıyor.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Ameliyat harici bir çözümü yok.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef söylediğin harici bi çözümü yok artık bununla yaşicaksın dikkatli olarak ilerlemeyi yavaşlatabilirsin bende de var çok canımı sıkıyor.
yani düşününce skolyoz olmak çok basit ama çözümü çok az bazen insanın yaşayısı gelmiyor hani başıma iyi gelen gerçekten bir şey say deseniz sayamam

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
derecesi fazla değilse çok sorun yasamazsın hayatında. Kısa bir süre ağrı kesicilerle idare ediyorsun daha sonra zaten ağrın tamamen kesiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ameliyat vs durumları çok ileri derecede bozuklugu olan kişiler için tercih ediliyor.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
derecesi fazla değilse çok sorun yasamazsın hayatında. Kısa bir süre ağrı kesicilerle idare ediyorsun daha sonra zaten ağrın tamamen kesiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ameliyat vs durumları çok ileri derecede bozuklugu olan kişiler için tercih ediliyor.
e nabızda derecesi yazıyor mu

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Onun için farklı bir test yapıyor doktorlar. Derecesini ölçmek için test yaptırdın mı ?
hayır benim radyolojik görüntülerim var ama rapor yazılmamış ben gittiğimde doktor bakıp hafif skolyozun var ya yüzücen ya barifks demişti bundan 1.5 2 ay önce o kadar ama hala ağrı yapıyor tabi hep şiddetli olmuyor ama şiddetli olduğu zamanlarda oluyor

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Onu yapmaya gerek duymadıysa ciddi bir şeyin oldugunu düşünmüyorum. Dediğim gibi bi kaç ay içinde iyice ağrıların azalıyor ve sonunda bitiyor. Kafana takmamaya çalış.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Çok rahatsız hissediyorsan farklı bi doktora gidip o testi yapmasını isteyebilirsin.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
Onu yapmaya gerek duymadıysa ciddi bir şeyin oldugunu düşünmüyorum. Dediğim gibi bi kaç ay içinde iyice ağrıların azalıyor ve sonunda bitiyor. Kafana takmamaya çalış.
Çok rahatsız hissediyorsan farklı bi doktora gidip o testi yapmasını isteyebilirsin.
sağ olun yazdıklarınız için gerçekten kimsenin başına gelmesin sadece bunu diyorum elimden geldiğince düzeltmeye ve kafaya takmamaya çalışıcam

Top Bottom