Neler Yeni

Skyrim legendary edition buglardan nasıl kurtulurum?

JoHeeJi

80+
Merhaba arkadaşlar,
Skyrim oyununda bir yere gidince haritadan fast travel yapınca oyun yükleme ekranında takılıyor. Nasıl çözerim bu sorunu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
60 FPS vsync açık oynamak, çok fazla mod var ise modları silmek, belki oyunu sil tekrar yükle yaparak. Bug konusu bethesda oyunlarında bitmiyor heleki skyrim bugdan geçilmiyor. Bende bi bug yaşadım skyrimde bir daha oynayamadım oluyor öyle şeler :D.

JoHeeJi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
60 FPS vsync açık oynamak, çok fazla mod var ise modları silmek, belki oyunu sil tekrar yükle yaparak. Bug konusu bethesda oyunlarında bitmiyor heleki skyrim bugdan geçilmiyor. Bende bi bug yaşadım skyrimde bir daha oynayamadım oluyor öyle şeler :D.
Modsuz oynuyorum fast travel yapınca takılıyor. Safety load modu yükledim düzelsin diye aynı şeyler oluyor.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,385
İsim
Fatih
At arabasiyla gidince de mi aynı şeyi yapıyor?

JoHeeJi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki başka savelerda böyle bir sorun yaşıyor musunuz hocam?
Benim oyun korsan. Bir tane daha bug buldum. Arsa almıştım evi kurarken demir külçesi istedi. Dawnstar'a ışınlanıp oyunu kaydettip kapatmıştım. Ve safety load modu yükledim (bug fix modu) arsamın koordinatları kayboldu. Ev için aldığım başlangıç kitabı da kayboldu. Tekrar steward ile konuştuğumda arsa almama izin vermiyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,869
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba arkadaşlar,
Skyrim oyununda bir yere gidince haritadan fast travel yapınca oyun yükleme ekranında takılıyor. Nasıl çözerim bu sorunu?
Bugkyrim bugendary edition

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,738
Üyeler
142,019
Son üye
maheesvara
Top Bottom