Neler Yeni

Snowman T6 Ultra Soğutma MSI H510M-A PRO M-ATX anakarta sığar mı?

efirikin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Can
Merhabalar i5 10400f işlemcim var ileride yükselteceğim ve soğutmak için Snowman T6 Ultra modelini düşündüm. Sizce MSI H510M-A PRO M-ATX anakarta sığar mı ? Micro ATX olduğu için bi sığmaz gibi geldi ek olarak ram ile işlemci yeri yakın. Yoksa bundan daha küçük olan tek fanlı Dark Freezer X93i mi tercih etmeliyim? (Kasam ise MSI Mag Forge 100-R)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,899
İsim
Emir Yusuf
Micro ATX anakarta montajda sorun olmamıştı arkadaşın. Ancak kullandığı ramler düşük profilidi. Senin de öyle mi?

efirikin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Micro ATX anakarta montajda sorun olmamıştı arkadaşın. Ancak kullandığı ramler düşük profilidi. Senin de öyle mi?

Şu ramdan hocam ek olarak sanırsam tek fan olanını alıcam çünkü çift fan alırsam arkadaki egzoz fanını çok kapatıyor gibi hava çıkışını falan engellemesin şimdi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,615
İsim
Hacı
Sığar sorun olmaz. En kötü ihtimalle RAM in oradaki fanı yarım cm yukarı alırsınız.

efirikin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Can
Sığar sorun olmaz. En kötü ihtimalle RAM in oradaki fanı yarım cm yukarı alırsınız.
Oluyor mu hocam öyle yukarı aşağı almak fanı kasaya rahat sığıyoda rama temas etmesi sıkıntı olur. Sanırsam dark freezer x123 alıcam o tek fanlı olduğu için egzoz fanını sıkıntıya sokmaz o da hareket ediyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,899
İsim
Emir Yusuf

Şu ramdan hocam ek olarak sanırsam tek fan olanını alıcam çünkü çift fan alırsam arkadaki egzoz fanını çok kapatıyor gibi hava çıkışını falan engellemesin şimdi
Ne kadar kapatabilir ki? Çok mu küçük kasan?

efirikin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Can
Ne kadar kapatabilir ki? Çok mu küçük kasan?
Kasam iyi hatta sanırsam snowman t6 ultra 155 kadar yer kaplıyor benim kasa ise 160e kadar yer fırsatı sunuyor ama fanın yeri hem arkadaki egzoz fanına çok yakın hemde ramlara çok yakın ve aradaki yer dar üstte resimler var

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,899
İsim
Emir Yusuf
Kasam iyi hatta sanırsam snowman t6 ultra 155 kadar yer kaplıyor benim kasa ise 160e kadar yer fırsatı sunuyor ama fanın yeri hem arkadaki egzoz fanına çok yakın hemde ramlara çok yakın ve aradaki yer dar üstte resimler var
Sanmıyorum ya sığmayacağını. MiroATX kasa ve anakartı olan arkadaşım bile kullanıyor

Top Bottom