Neler Yeni

Yardım Social Clup mail hesabı çalınmış/değiştirilmiş

Emre53met

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Metin
arkadaşlar uzun zaman sonra epic games den rdr2 indirdim fakat social clup hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda bu uyar geliyor social clup hesabımı kontrol ettiğimde hesap gözüküyor fakat mailim aktif değil şifre sıfırlayamıyorum muhtemelen çalındı heap ama baına gelen var mı yardımcı olabilir msiniz lütfenn ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

1697145766249.png

Berk58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Berk kaşkaya
Destek kısmına yaz 1-2 güne çözerler sorununu

Emre53met

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Destek kısmına yaz 1-2 güne çözerler sorununu
yazdım umarım çözülür yoksa oyuna girme imkanım yok gta ve rdr2 çöpe gider sorunu yaşayan varsa rehber olsun diye açtım desteği

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Emre
yazdım umarım çözülür yoksa oyuna girme imkanım yok gta ve rdr2 çöpe gider sorunu yaşayan varsa rehber olsun diye açtım desteği
Aynisi arkadaşa oldu önceki mailin senin olduğunu kanıtlarsan veriyolar hesabi

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
761
İsim
Carl Johnson
Aynı sorunu bende yaşıyorum epic hesabıma giriyorum, gta v çalıştırıyorum social club açılıyor ama giriş yapamıyorum yukarda kırmızı alanda farklı bir mail hesabı var o hesap ile giriş yapmamı istiyor ama o hesap benim değil bu yüzden giriş yapamıyorum.

Social club uygulamasını açıp kendi hesabımla girip ordan gta v çalıştırdığımda bu hatayı veriyor

Ekler

• 20231013_020046.jpg
    20231013_020046.jpg
    1.6 MB · Hit: 45
Son düzenleme:

Emre53met

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu bende yaşıyorum epic hesabıma giriyorum, gta v çalıştırıyorum social club açılıyor giriş yapamıyorum yukarda kırmızı alanda farklı bir mail hesabı var.

Social club uygulamasını açıp kendi hesabımla girip ordan gta v çalıştırdığımda bu hatayı veriyor
sanırım sendeki hesap da çalındı destek sayfasına mail attım sen de yolla biraz sancılı süreç rockstar bu konularda bi tık yoruyor hem gta hem rdr2 şimdi almaya kalksak alamayız ondan dolayı uğraşıcaz mecbur

Berk58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Berk kaşkaya
Gitme ihtimali yok hocam kesin çözülür isterse tüm maili şifreyi değiştirsin farketmez

Top Bottom