Neler Yeni

Soğutmadan Gelen Rahatsız Edici Ses

Alprime

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alpaslan Ateş
Öncelikle herkese iyi forumlar bilgisayarın sıvı soğutmasından takır takır sesler geliyor önceden ben bunu birşeyle çarpıyor diye düşünmüştüm ama baktırdım herhangibir kabloya temas etmiyor modeli ml240r RGB modeli Cooler Master markasının ben kasanın dışı tamamen cam ile kaplı olduğundan camımı titretiyor acaba diye düşündüm sizce ne olabilir

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Öncelikle herkese iyi forumlar bilgisayarın sıvı soğutmasından takır takır sesler geliyor önceden ben bunu birşeyle çarpıyor diye düşünmüştüm ama baktırdım herhangibir kabloya temas etmiyor modeli ml240r RGB modeli Cooler Master markasının ben kasanın dışı tamamen cam ile kaplı olduğundan camımı titretiyor acaba diye düşündüm sizce ne olabilir
Kasanın camını çıkartıp deneyin belki de tık tık ona çarpıyor olabilir.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Merhaba. Daha önce böyle bir şey başıma geldi. Sıvı soğutmanın Fan'ı ölüyor olabilir. Şöyle anlatıyım. Benim fanımın balansı kaymış ve kasayı açtığımda deli gibi sallıyordu sanki deprem oluyormuşcasına. Daha sonra tamir ettikten sonra eski haline geldi. Belki bu yüzden kaynaklanmış olabilir.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,275
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
evet o şekilde olmuyor düzeldi peki yeni bir kasa alsam düzelirmi?
Kapaktan kaynakliysa düzelir onun dışında yeni kasa almak istemiyorsanız kasayı açık bırakın toz girmemesi adına da sineklik koyun hem sıcaklık düşer hemde sesten kurtulursun.

Top Bottom