• Eren A.
      Eren A., MAX 40.000Tl ye kadar gaming laptop önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Anladım hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler sonuca doğru yine güncelleme yaparım ben.
    • Eren A.
      Eren A., MAX 40.000Tl ye kadar gaming laptop önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Anladım hocam sağolasın.O zaman şöyle bir düzenleme yapayım.Diğer markaları da hesaba katalım ama sağlam kasaları olsun.Bütçemiz de aynı bir de internetten...
    • Eren A.
      Acerlerde bazı modellerde menteşe çatlaması duydum hocam.Şuanki cihazım Lenovo ideapad gaming 3.Cihazda thermal throttle var.Bu yüzden lenovoya çok...
    • Eren A.
      Katana daha hoşuma gitti hocam.İnşallah fiyatı bu civarlarda kalırsa alabilirim.Peki bu ikisi dışında eğer zam stok gibi bir durum olursa alternatif...
    • Eren A.
      Eren A., Laptop Önerileri kategorisinde MAX 40.000Tl ye kadar gaming laptop önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar.Elimdeki laptopu satıp daha iyi bir laptop almayı düşünüyorum.Asus,msi gibi sağlam markalardan istiyorum fiyatları biraz uçuk ama hp acer lenovo...
    • Eren A.
      Eren A., (Telefon) Teknik Sorunlar kategorisinde Kamera lensindeki çizikler başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar.Samsung s20 fe telefona sahibim.Telefonun arka kamerasında birkaç tane kılcal çizik olmuş lensi değiştirmeden bunları gidermek mümkün müdür ve...
    • Eren A.
      Eren A., Konu Dışı kategorisinde Arduino 4wd için dişli ve palet seti başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar.Arduino 4wd araba üzerinde çalışıyorum ve şuan üzerinde lastikleri var ama ben bunu paletli sisteme çevirmek istiyorum hazır paletli şaseler çok...
    • Eren A.
      Eren A., Laptopun anlık kasması başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sizce bu sorun adaptörü değiştirince veya bakım yapınca düzelir mi ?
    • Eren A.
      SSD alınca düzelir mi bilmiyorum eğer düzelmezse cihazı satarım gibi duruyor.
    • Eren A.
      Anlık oluyor hocam.W11 de arayüzde sıkıntı oluyordu.Şöyle tarif edeyim.ETS2 mp oynarken kalabalığa girince fps düşer ya sonra şehirden çıkınca fps rahatlar...
    • Eren A.
      Hemen atıyorum hocam. 1711049014
      • ssd2.PNG
      • ssd.PNG
    • Eren A.
      1 ay oldu hocam ilk aldığım zamanlar yoktu ya da bana denk gelmedi yaza doğru olmaya başladı bi ara tekrar yok oldu şimdi tekrar var.Ben w11 yüklü aldım w11...
    • Eren A.
      Evet hocam.Aslında konunun temelinde de o var.İster video oynasın ister müzik çalsın böyle sesler slowlaşıyor ekran sanki 30hz e geçiyor anlık olarak.İster...
    • Eren A.
      Hocam bugün pc boştayken yükte değilken yine oldu bu sorun.Sıcaklık dışında başka bir neden var mıdır sizce?
    • Eren A.
      Anladım hocam.En kısa zamanda bi macun alıp temizlik yapayım.MX-6 dışında uygun fiyatlı yine de performanslı macun var mı ?MX-6 da çok pahalı değil ama daha...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,183
Üyeler
140,611
Son üye