Neler Yeni

Sokakta etkili dövüş sanatları nelerdir?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,917
İsim
uwu

Palo DAYI

80+ Gold
Guresci olduguna emin miyiz hocam? Ciddili guresciyse imkani yok spor gecmisi olmayan adamdan dayak yiyemez. Ha 2-3 kisi varsa rakip tamamim.
yok la Bursa bırncılıgı falan var kac defa hatta Turkıye turnuvalarına falan katılmıslıgı war kacıncıydı hatırlamıyom yalan olmasın ama yaglı gures degıl mınder guresıcısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yemek olarak ne yemelıyım lıste olarak
sadece corba ıc :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Söylemek istemiyorum
Nasıl kilo alıyorsunuz anlamadım ne yapsam 67kiloyu geçemedim boy 179/180 yaş 15

Kelebek al bitane aralarından gözüne kestirdiğini döv diğerleri kaçar zaten
Benimde kollarım kilo almıyor. 75 kilodeyken nasılsa hala aynı gibi .skinny fat gibi vücudum var genetik heralde

Shix2x

80+ Bronze
yok la Bursa bırncılıgı falan var kac defa hatta Turkıye turnuvalarına falan katılmıslıgı war kacıncıydı hatırlamıyom yalan olmasın ama yaglı gures degıl mınder guresıcısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece corba ıc :)
O zaman nasil dayak yiyor hocam 35kg sikletinde miydi acaba?

Palo DAYI

80+ Gold
O zaman nasil dayak yiyor hocam 35kg sikletinde miydi acaba?
yok 15 :) cocuk suan hala sporla ugrasıyor boyu 165-168 falan kısa boylu kalıplı rahat 80-90 vardır suan
dedıgım olay orta okul yıllarında oluyor ozmanlar kılosu daha azdır ama 65 den asagı degıldır cunku ozmanlarda kalıplıydı cocuklugundan berı sporla ugrsan bır ınsan kendısı suan fazala muhabbetımız yok farklı sehırlerdeyız

Top Bottom